Problem z połączeniem

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
Xboxa 360 mam od bożego narodzenia i od tamtej pory nie było problemów. Dziś loguje się i nie mogę połączyć się z usługą Xbox Live, testuje łączność i xbox ma normalne połączenie z internetem ale nie może się połączyć z xbox live. Pisze żeby odblokować jakieś porty ale nie mam pojęcia jak sprawdzić czy są odblokowane i ewentualnie odblokować je samemu. Proszę pomóżcie jak najszybciej :)
 

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
No niech ktoś pomoże, sytuacja na prawdę jest pilna.
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Może xbl jest teraz niedostępne
 

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
To nie powinno gdzieś to pisać że serwery są wyłączone ?
Kiedyś kupiłem PES 2010 na PC i grałem online przez 2 tyg. potem wystąpił błąd z jakimś portem i jest tak do dziś.
Naprawdę się martwię bo nie chcę obdzwaniać XBL i mojego operatora.
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Teraz na stronie xbox.com jest napisane że xbl jest teraz niedostępne.
A jake masz podłączenie? Kablem czy przez Wi-fi??
I masz router czy modem
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Masz zablokowane porty na routerze albo u operatora jak masz neta od dostawcy osiedlowego
 

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
Mam router, mieszkam w angli i moj operator to o2. Co do portów to wcześniej nie było problemów to same z siebie nie mogły się chyba wyłączyć ?

Mam połączenie przez wi fi

Jakbyś mógł podaj stronkę gdzie to pisze że servy są wyłączone, znacyz wiem na jakiej stronce ale na glownej to nie pisze, wiec gdzie wejsc ?
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
Strona główna witryny pomocy technicznej konsoli Xbox Tam na górze pisze czy xbl jest dostępny czy nie
 

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
to znaczy ze to nie jest wina niczego z mojego sprzętu ? po prostu trzeba odczekac ?
 

Macireks

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli pojawiło ci sie to dzisiaj to tak, no chyba że masz to od wczoraj, to wina sprzętu, bo ja wczoraj wieczorkiem grałem i wszystko działało
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Jak jest niedostępne to nie jest twoja wina. Myśl trochę.
 

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
no ja tak samo, dzisiaj po powrocie z kościoła włączam i nie działą
 

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
Jak jest niedostępne to nie jest twoja wina. Myśl trochę.
No wow, wolę się upewnić bo włączyło mi się na kilka sekund, potem się rozłączyło i do teraz nie działą.
 

YourDestiny

Użytkownik
Użytkownik
Problem teraz leży w tym, że na stronie xboxa dalej pokazuje że nie działa a kolega mówi że grał dziś bez problemów.
 

Do góry Bottom