Problem z przeniesieniem muzyki na dysk w xboxie.

defjam

Świeżak
Świeżak
Siema. Mam problem z xboxem. Zakupiłem go dzisiaj i chciałem sprawdzić czy da się normalnie przesłać muzykę z płyty lub z mp3 do konsoli(oczywiście mam dysk, 20gb).
No i wkurzyłem się ostro bo nie wiem jak to zrobić. Wsadziłem płytę z muzyką, wchodzę w media, muzyka, bierząca płyta, no i mam opcje -odtwórz wszystko i opcje -lista odtwarzania.
Powchodziłem wszędzie i nigdzie nie znalazłem cholernej opcji typu - zapisz muzykę na dysk czy kopiuj, czy coś w tym stylu.
Również próbowałem z odtwarzaczem mp4. Podłączyłem go przez usb i wszedłem w opcje przenośny dysk czy coś takiego i też muzykę mogłem odtwarzać jak z płyty ale nie znalazłem żadnej opcji typu kopiuj.
Niewiem jak to zrobić, proszę o szybką pomoc.
 
P

Piri001

Guest
Odp: Problem z przeniesieniem muzyki na dysk w xboxie.

Mozesz tylko zripowac plyty audio , mp3 x nie zgra , nie da rady . Wszystko
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z przeniesieniem muzyki na dysk w xboxie.

mam takie pytanko a jak mam pendrive i mam na nim muze to da sie zgrać na xa ?
 

defjam

Świeżak
Świeżak
Odp: Problem z przeniesieniem muzyki na dysk w xboxie.

Piri dzięki za odp. Trochę chu......owo, że tak zrobili ale cóż.
W instrukcji od x'a jest jakiś błąd, bo pisze, że normalnie się da zgrywać z urządzeń magazynujących.


Nie, z pena się nie da tak jak kolega wyżej napisał. Z pena możesz sobie posłuchać muzyki itp. ale nie zgrać.
 
P

Piri001

Guest
Odp: Problem z przeniesieniem muzyki na dysk w xboxie.

Defjam , nie ma za co

Szyna , mowilem ze tylko muzyka z CDAudio mozesz zgrac(zripowac) , inaczej nie da rady
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z przeniesieniem muzyki na dysk w xboxie.

Ale oni utrudniają... co im szkodzi dodac mozliwosc przenoszenia czy to muzy,filmow czy obrazkow na twardziela... No coz, pozostaje pendrive. Ja sobie tak kupilem 4GB i podpialem z tylu x'a, takze w ogole go nie widac. Problem z glowy.
 
P

Piri001

Guest
Odp: Problem z przeniesieniem muzyki na dysk w xboxie.

cux napisał:
Ale oni utrudniają... co im szkodzi dodac mozliwosc przenoszenia czy to muzy,filmow czy obrazkow na twardziela... No coz, pozostaje pendrive. Ja sobie tak kupilem 4GB i podpialem z tylu x'a, takze w ogole go nie widac. Problem z glowy.
Problem to za duze piractwo
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z przeniesieniem muzyki na dysk w xboxie.

A co to ma do rzeczy? Z powodu piractwa nie dodali mozliwosci wrzucenia sobie byle czego na HDD?
 

Do góry Bottom