Problem z przerobionym xbox 360

MrPapas

Świeżak
Świeżak
Witam kupiłem od kolegi xbox360, on nie wie jakie jest tam LT, ale nie nagrywał gier xgd3 tylko xgd2 i te niższe wagowo. Ściągnąłem grę Le Tour De France i gdy ją wkładam pyta mnie czy chcę zaktualizować xbox360 bo jak nie zaktualizuje to nie pójdzie. I nie wiem czy jak zaktualizuje to mi nie cofnie tego co mam, czy do tego jest potrzebny jakis patch, czy do aktualizacji jest potrzebny internet którego w x360 nie mam.

I drugi problem. Jak można się dowiedzieć jakie ma się LT w x360. Kolega nie wie, ja nie wiem, da się gdzieś to sprawdzić.
Szukałem serwisu x-360 w Częstochowie który robi przeróbki ale coś nie mogę znaleźć. Może wy jakieś znacie z Cz-wy?

Prosze o pomoc!!!
 

DavidBeckham

Świeżak
Świeżak
Na pierwsze pyt. odpowiem szybko bo musze leciec a wiec mialem taki sam problem i robilem tak wylogowalem sie odpiolem dysk/karte co ty tam masz i podlonczylem po odpaleniu gry ale sprawdz jakie masz LT
 

MrPapas

Świeżak
Świeżak
A czy da się jakoś sprawdzić jakie ja mam lt? bo wydaje normalne gry jak fifa 12, pes 12 które nie są xgd2 mi nagrywa, nagrałem xgd2 to pisze żeby patchować. Czy pisze gdzieś tam w xboxie jakie mam czy musze iść do specjalisty?
 

Do góry Bottom