Problem z przeróbką LT+ SLIM???Proszę o pomo!!!

WULKAN13

Świeżak
Świeżak
Witam!
Mam po raz kolejny PROBLEM z przeróbką LT+ juz kiedyś pisałem o tym na forum ale nie mogę tego odnależć!Posiadam xboxa slim.Mam parę pytań odnośnie tej przeróbki tylko prosiłbym kogoś mądrego o poradę!!!A więc po przerobieniu konsoli po 2 tygodniach zaczoł występować problem w postaci nie czytania rzadnej gry i co troche wyskakiwał mi BŁĄD E64 LUB E65 lecz po odłączeniu konsoli z zasilania po 30 min broblem ustępował i raz czytało raz nie.Więc zawiozłem pacjentowi który to przerabiał i stwierdził że to wina napedu wymienił go i problem ustał.Po niecałych 2 miesiącach(aktualnie) znów powstał problem od jakiegoś czasu przy załączaniu konsoli czerwona dioda i błąd E64??najpierw raz na jakiś czas a dziś wogule problem z uruchomieniem błąd i h.. .Kiedyś ktoś mi napisł że winą najprawdopodobniej jest tasma wychodząca z x do napędu na zawnątrz?czy to jets możliwe!!!Bo dzwoniąc dzis do gościa mówi mi że mam pecha do napedów i znowu napęd padł?!Mam go na gwarancji więc mi to lata ale wydaje mi się że to nie jest wina tego napedu!!!Jeszcze jedno po odłączeniu tego napedu od taśmy xbox wchodzi w menu bez problemu!!!Doradzcie mi co w tej sytuacji żeby wykluczyć czy koleś ma rację czy jest jakaś inna przyczyna.

Mam jeszcze jedną prośbe Czy ktoś się oriętuje co oznacza E64,E65 bo nigdzie nie moge o tym nic poczytać i czy którys z forumowiczów ma jakieś problemy ze swoim slimem po takiej przeróbce?!

Z GÓRY DZIĘKUJE. :(
 

dzemik2009

Użytkownik
Użytkownik
E64: DVD Drive Error.... Błąd napędu DVD - występuje gdy firmware jest uszkodzony, błędny
E65: DVD Drive Error.... Błąd napędu DVD - występuje gdy firmware jest uszkodzony. Może występować również gdy tacka od napędu nie zamknęła się całkowicie.
A jaką masz wersje dasha w konsoli ??
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Znana przypadlosc w slimach. Jaki masz dash? Najnowszy blokuje wymieniane napedy

Sent from my Milestone using Tapatalk
 

WULKAN13

Świeżak
Świeżak
co oznacza ten firmwer??co do tego dasza to ci powiem że niewiem jaki jest?a jak to idzie sprawdzić?DATA PRODUKCJI X boxa 2010 06 06 !!!może to coś pomoże??
 

0364

Świeżak
Świeżak
Firmware-oprogramowanie napędu
 

WULKAN13

Świeżak
Świeżak
to nie wiem zabardzo jakie jest?a ten dash?co oznacza?!
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
dasha sprawdzasz w xbox /menu/ustawienia/system - jak masz 12625
to już po "ptokach" i kasa za przeróbkę slima poszła w błoto ,ale
już niedługo ma być nowy flash ...

dash to dashboard system xboxa ,po kazdej aktualizacji sie zmienia
 

WULKAN13

Świeżak
Świeżak
cze Qazi czy z tym daszem to o to chodzi D:2.012611.0!!!z góry dzięki.
 

Do góry Bottom