Problem z przesyłaniem filmów na Youtube

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
witam, od razu powiem, że wujek google zawiódł. Skleiłem filmik w formacie mp4, ważący około 100 mb, i trwający 3,5 min, przesyła się na youtube w całości, jednak przetwarzanie albo w ogóle się nie włącza, albo się zacina na 95%. Wysyłałem go dzisiaj o 8 razy, ani razu przetwarzanie nie doszło do końca, na 2 z ośmiu prób było widac miniaturkę filmu, a przy pozostałych nic. Konwertowałem na wiele formatów i wieloma kodekami, nic to nie daje. Spróbowałem przesłac film, który jest już u mnie na kanale, również się nie chciał przetworzyc. Używam Mozilli, wysłałem na YT już kilkadziesiąt filmów, za każdym razem szło bezproblemowo, a tu dzisiaj taka lipa. Może ktoś mi pomóc?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Może wirus? :p Sprawdź sobie kompa jakimś SrAvastem czy innym... Po drugie primo to jaki format dźwięku masz w tym filmie?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
format dźwięku to mp3, konwertowałem na aac i bez zmian. nie, to nie wirus, ponieważ przesyłałem z lapka siostry i to samo :)
 
R

rowerser

Guest
Ja też tak czasami miałem na linuchu. Może wina leży po stronie YT ?
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Ja też tak czasami miałem na linuchu. Może wina leży po stronie YT ?
mam nadzieję... będę próbował co jakiś czas wysyłac... przed chwilą 9 próba zakończyła się niepowodzeniem.
 

Do góry Bottom