Problem z przyciskiem START na padzie w niektórych grach

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam, mam problem tego rodzaju iż nie działa mi jak teraz zauważyłem w grze Diablo III przycisk START, jak gram na splicie to pad drugi może nacisnąć start. Miałem tak również z FUSE a tak to może nie zwróciłem uwagi. Najgorsze jednak jest to że ten przycisk działa normalnie jak jestem na przykład w F3 albo Forza 4. Co może być tego przyczyną ? Pad działa prawidłowo ale nie we wszystkich grach ? Z czymś takim się nie spotkałem jeszcze.

Nie wiedziałem gdzie zadać to pytanie mam nadzieje że wybrałem dobry temat ;)
 

f1older

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
ja ci nie pomoge, ale mogę dodać, że bywa iż w RDR mi start działa z opóźnieniem, bądź czasem nie reaguje. musze kilka razy wdusić, by zatrybiło. w innych grach tego nie miewam. no, to tyle. ;) (Slimka, RGH)
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A sprawdze z ciekawości jak nie zapomne ; ). Mam nadzieje że w jakiś sposób zadziała. Ździwiłem się troche jak w Diablo nie mogłem spauzować gry :D
 

Ryba

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam ten sam problem ale u mnie przycisk start nie działa tylko w Diablo mam nadzieje ze komuś uda się rozwiązać ten problem bo ciągłe przełączanie pada nie jest męczące. Konsola to Jasper Fat 16mb NAND RGH dash najnowszy Diablo ma załączony title udate ver 2 bez TU przycisk tez nie działa :( Dodam jeszcze ze grę wgrywałem zarówno z exiso jak iso2god efekt jest ten sam
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Na RGH trzeba wyłączyć opcję robienia screenshotów w ustawieniach LINKa (w fsd)
po jej wyłączeniu przycisk START działa normalnie.
 

Yarkezy

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Dziękóweczka zonki wszystko już śmiga ;). Można zamknąć !
 

TigraTeam

Banned
Zamykam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom