Problem z rejestracją XBox Live !!!!

nemo74

Świeżak
Świeżak
Witam.
Nie mogę zarejestrować się do usługi XBox Live. Połączenie z internetem jest. Po wprowadzeniu adresu e-mail pojawia się komunikat: To jest identyfikator Windows Live ID. Wprowadź hasło, aby używać identyfikatora z usługą XBox Live. Jeśli chcesz ze swoim kontem używać danych programu Winows Live Messenger, użyj identyfikatora. Następnie po wprowadzeniu hasła pojawia się następny komunikat:
Wskazany Windows Live ID jest powiązany z innym tagiem gracza. Wprowadź inne Windows Live ID i hasło.
Hasło jest napewno poprawne. Przy rejestracji na Windows Live była informacja o weryfikacji adresu e-mail. Ale ja żadnego e-maila potwierdzającego nie dostałem. Czy to może być przyczyna. Dziękuję z góry za pomoc.
 

Shakedown

Użytkownik
Użytkownik
a czasem nie utworzyles juz sobie wczesniej profilu games for windows live? jesli tak to musisz sobie przypomniej jaki gamertag wybrales. Jesli nie, to sugeruje zalozyc nowe konto na nowy email (jesli masz nową konsolę to dostaniesz dodatkowo 1 miesiac golda), natomiast jesli juz masz gamertag w games fo rwindows live to nie bedzie gratisowego golda :)
 

nemo74

Świeżak
Świeżak
A przy zakładaniu nowego konta podac kraj Polska, czy inny. Bo słyszałem, że trzeba podac inny?
 

nemo74

Świeżak
Świeżak
Ty mówisz o gametagu na tej stronie Home - Windows Live ?
 

Shakedown

Użytkownik
Użytkownik
gdzie sie rejestrujesz? w konsoli czy przez stronę xbox.com?
 

Do góry Bottom