Problem z RGH 2.0

belweder93

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam problem z konsolą. Mianowicie dzisiaj kiedy próbowałem ja włączyć to w ogóle nie bootowała :( Nie wiem czym to może być spowodowane. Konsola nie była ruszana, cały czas stoi w tym samym miejscu. Do tego przedwczoraj gdy ją uruchamiałem wszystko działało świetnie, bez żadnych zarzutów. Co może być z nią nie tak?

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Czy widzisz w środku jakiś błysk diody od chipa? (O ile masz z diode debug) spróbuj też odpalić z tacki eject zobacz czy xell wstaje.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
RGH2.0....czyżby Falcon ? czyżby RROD ? jak nie odpali konsola po wciśnięciu eject, ale skoro nic nie instalowałeś śmiesznego to raczej nie wstanie i jest to usterka bardziej hardwareowa na moje oko. Albo poszedł czip albo konsola.

belweder93

Użytkownik
Użytkownik
RGH2.0....czyżby Falcon ? czyżby RROD ? jak nie odpali konsola po wciśnięciu eject, ale skoro nic nie instalowałeś śmiesznego to raczej nie wstanie i jest to usterka bardziej hardwareowa na moje oko. Albo poszedł czip albo konsola.
Jasper ... a RGH robiłeś Ty :) Konsola już odpala normalnie. Startuje teraz po kilku sekundach. Nie mam pojęcia dlaczego wczoraj nie śmigała. Czy wysoka temperatura w pomieszczeniu mogła spowodować taki problem? bo gdy przeniosłem konsole do chłodniejszego pomieszczenia to wtedy ruszyła normalnie.

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jasper ... a RGH robiłeś Ty :) Konsola już odpala normalnie. Startuje teraz po kilku sekundach. Nie mam pojęcia dlaczego wczoraj nie śmigała. Czy wysoka temperatura w pomieszczeniu mogła spowodować taki problem? bo gdy przeniosłem konsole do chłodniejszego pomieszczenia to wtedy ruszyła normalnie.
Kolego, a kabel HDMI miałeś dobrze wpięty ?? - wiem że to brzmi śmiesznie, ale u mnie slimka w ogóle nie botuje jak nie podepnę kabla hdmi.
Temperatura raczej nie ma wpływu, u mnie w pokoju, przy 17 st w zimie oraz 25 st teraz na upałach bootuje tak samo.

belweder93

Użytkownik
Użytkownik
Tak, był dobrze wpięty. Ale u mnie to bez znaczenia bo konsola bootowała zawsze normalnie z kablem czy bez. :)

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Oj tam, to w końcu rgh 2.0, pewnie trafił Ci się jeden cold boot - nie ma co panikować ;P

Do góry Bottom