Problem z RGH Slim CB9230, dashboard 14719

krazykilla

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam!

Mam taki problem, dostałem konsolę do zrobienia RGH. Xbox wersja slim, ktoś zrobił aktualizację do dasha 14719 i teraz jej cb to 9230. Kiedy buduję plik ecc w jrunnerze (w innych programach też próbowalem) wyraźnie widać, że jako dawcę używa cb 9188, czyli tego z przed aktualizacji. Robię wszystko tak jak zwykle, te same długości kabli itp. ale konsola w ogóle nie wstaje. Zrobiłem już sporo konsol w wersji slim i nigdy nie miałem takiego problemu. Chipa zaprogramowałem plikiem trinity.jed, czy tym podstawowym do wersji slim. Dodam, że na różnych forach znalazłem tylko informację, że można zrobić rgh na tej wersji.

Ma ktoś może jakiś pomysł co może być nie tak? Może jest jakaś inna wersja programu dla chipa do wersji z cb 9230 ?

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam!
 

kmes.serwis

Użytkownik
Użytkownik
Witaj
Cb 9188 to normalna sprawa. Czy podczas zgrywania nandu miałeś bad-bloki ? Ewentualnie popraw luty. Jak luty są kiepskie to konsola nie wstanie. Zawsze może być walnięty Chip, lecz miejmy nadzieję, że nie :)
pozdrawiam
 

krazykilla

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chip dobry, sprawdzałem 2 sztuki. Luty na bank dobre ;] Były bady, ecc generowałem 360 multi builderem i jrunnerem, a ten drugi przed wygenerowaniem pliku naprawia nanda (rzekomo, nigdy nic nie wiadomo ;p).
 

Do góry Bottom