Problem z RGH

szymonklass

Świeżak
Świeżak
Witajcie.
Mam pewien problem. Dałem do przeróbki xboxa w zeszłym roku, jakoś wszytsko działało, ale zrobił się "syf" gry były po kilka razy, pousuwałem i wgl, nie był używany, teraz chciałem wgrać coś nowego, wrzuciłem do odpowiedniego folderu, w menadżerze plików go widzę, ale nie widać go w grach. Również nie widzę żadnych starych gier, które w menadżerze są widoczne. Nie mam również xexmenu. Moglibyście mi coś doradzić? Jak ewentualnie można sformatować ten dysk i wszystko wgrać od nowa?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź;)

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
1-sze pytanie. Jakie masz dysk.. Oryginalny M$ czy taki pod USB..?

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Witajcie.
Mam pewien problem. Dałem do przeróbki xboxa w zeszłym roku, jakoś wszytsko działało, ale zrobił się "syf" gry były po kilka razy, pousuwałem i wgl, nie był używany, teraz chciałem wgrać coś nowego, wrzuciłem do odpowiedniego folderu, w menadżerze plików go widzę, ale nie widać go w grach. Również nie widzę żadnych starych gier, które w menadżerze są widoczne. Nie mam również xexmenu. Moglibyście mi coś doradzić? Jak ewentualnie można sformatować ten dysk i wszystko wgrać od nowa?
Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź;)
W jakim menagerze go widać ?? w FSD ??

Musisz dodać w FSD ścieżkę do tego folderu z grami i zapisać, potem scan i będą widoczne w bibliotece gier

szymonklass

Świeżak
Świeżak
Oryginał M$.
Wiem, że pewnie głupie pytanie ale jak zrobić tą ścieżkę. Czytałem tu sporo, ale się już pogubiłem.

Jabar

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
No to jak w dash'u M$, to gry musisz mieć w formacie GOD i wrzucać je w ich oryginalnych ,8'mio znakowych folderach do lokalizacji: Hdd/CONTENT/0000000000000000/ TUTAJ , żeby były widoczne w bibliotece gier.

Do góry Bottom