Problem z RGH2 czarny ekran

ares101

Świeżak
Świeżak
Witam, tydzien temu zdecydowalem sie na rgh2 do mojego xboxa. Po zamontowaniu, czas botowania byl ok, przez tydzien chodzil bardzo dobrze. Dzisiaj nagle od niczego nie chce ruszyc. Caly czas czarny ekran, wentylator tak jakby przyspiesza ( normalna objawa botowania rgh) lecz mimo to ekran caly czas jest czarny. W czym moze byc problem?


p.s.
xbox fat
 

adamrz

Użytkownik
Użytkownik
Zdejmij obudowę i sprawdź przewody.
 

ares101

Świeżak
Świeżak
Tyle, ze ja nie robilem tego rgh i nie mam pojecia jak zdjac obudowe i nie mam narzedzi do tego
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Odpal z tacki zobacz czy xell wstaje, zmień kabel na zwykły AV.
 

ares101

Świeżak
Świeżak
Ruszylo z tacki, tyle ze wlaczyl sie ten ekran na fioletowym tle i pisze cos takiego (a wsumie to skacze) :trying uda /sda / xenon/ i 192.168....
Czyli chyba to zresetowalem tyle, ze teraz cos wyszukuje a ja nwm co to jest ;/
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
To jest xell, tak właśnie ma być.
 

ares101

Świeżak
Świeżak
no tak tylko, ze on czegos szuka, tego xenon.elf chyba,a na zawartosci pendrive go nie widze ;/
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Teraz zobacz czy normalnie ruszy. Włącz z guzika Power lub z pada. Jeśli będziesz miał problem polecam serwis lub jeśli masz gwarancję to oddaj niech poprawią.

Wysłane z mojego HTC One X za pomocą Tapatalk 4
 

ares101

Świeżak
Świeżak
hee :D ruszył :D oj jestę naprawiaczę :D
A teraz tak serio, to co bylo nie tak z xboxem? Przedtem czarny ekran i nic sie nie dzialo, zrobilem tego reseta z tacki i naraz ok. Moze dash kijowy?
Dzieki wielkie Panowie, siedze w domu bo mam problemy z kolanem i myslalem ze umre z nudów, a tu jednak ktos mi pomogł! Jeszcze raz WIELKIE Dzieki!
Pozdro!
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
RGH słabo się odpala. Nic nie zrestowales nic nie poprawiles. Jak konsola nie wystartuje do 2 minut wyłącz i włącz po 15s

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

ares101

Świeżak
Świeżak
2 razy zadzialala, ruszyla po 3s i pozniej po 10s. Teraz znowu lipa, z tacki nie pomaga ;/
 

koloboro

Użytkownik
Użytkownik
rgh2 do poprawki
 

Do góry Bottom