Problem z rozdzielczością

BlazejGrzeszczukk

Świeżak
Świeżak
Witam. Mam problem ze swoim Xboxem one S. Wszystko działało dobrze aż do dzisiaj. Włączyłem xboxa i rozdzielczość zmieniła się automatycznie na 640x480. Gdy zmieniam na 720/1080/4K to automatycznie zmienia się na 640x480. Xboxa kupiłem w październiku 2018 roku w media expert. Łapie się na gwarancje?
 

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
i nie masz komunikatu zadnego? przywroc ustawienia do fabrycznych.. Probowales przytrzymac 10 sek przycisk wylaczenia na konsoli? to twardy reset.
Wiem ze pierwsze co microsoft robi to przywraca i czysci ustawienia, jak pomaga to odsyla. Jelsi nie to dopiero wtedy dziala sprzetowo. Sprobuj pierwsza opcje zrobic sam
 

BlazejGrzeszczukk

Świeżak
Świeżak
i nie masz komunikatu zadnego? przywroc ustawienia do fabrycznych.. Probowales przytrzymac 10 sek przycisk wylaczenia na konsoli? to twardy reset.
Wiem ze pierwsze co microsoft robi to przywraca i czysci ustawienia, jak pomaga to odsyla. Jelsi nie to dopiero wtedy dziala sprzetowo. Sprobuj pierwsza opcje zrobic sam
Przywracalem i resetowalem. Nic nie pomaga
 

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jest tez opcja przez strone, jak wejdziesz w xbox live, uzyskania wsparcia online - naprawy.

1575977874237.png


sprobuj tu, skoro tak sie dzieje mimo resetow to tylko serwis.
 

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Na czym wyświetlasz obraz? Spróbuj na innym TV / monitorze.
 

BlazejGrzeszczukk

Świeżak
Świeżak
Na czym wyświetlasz obraz? Spróbuj na innym TV / monitorze.
Probowalem na 2 telewiozorach i monitorze. Zmienialem kable HDMI i dalej to samo
 

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No to jak hard reset nie pomógł to ślij na gwarancję. Zgłaszaj prosto do Microsoftu, nie przez sklep. Zrobisz to przez stronę
 

Do góry Bottom