XSX Problem z rozłączającym się padem w XSX

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ciekawi mnie ile z użytkowników XSX ma problem z rozliczającym się padam podczas gier. U mnie zdaza się to losowo, resretowanie pada pomaga na chwile. A za jakiś czas znów deja vu. Czasami bywa tak, że pad działa tylko podlaczony kablem do konsoli. Czytałem trochę i temat już znany MS i ma to podobno naprawić jakaś lata...mam nadzieje, że szybciej niż później bo mam dość walki z padem

hunter45pl

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Osobiście nie miałem problemów ale update już był i podobno już nie ma tego problemu
IMG_20210221_205308.jpg

S1udak

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Osobiście nie miałem problemów ale update już był i podobno już nie ma tego problemu
View attachment 5014
Problem istnieje i pracują nad jego naprawą. Tu sugerują restart konsoli w razie problemów.

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Problem istnieje i pracują nad jego naprawą. Tu sugerują restart konsoli w razie problemów.
Jak najbardziej problem dalej istnieje i faktycznie restart konsoli pomaga ale to irytujące. A aktualizacji odnośnie softu pada w tym temacie póki co nie było. Sprawdzam co tydzień i póki co nadal jest ta sama wersja.

garf78

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Hmm dzisiaj mialem zgłosić pada do MS bo juz mnie denerwowal ww problem. Ale mówię jeszcze spróbuje aktualizacji przez PC po kablu. Pobrałem Xbox Akcesoria ale program nie wykrył żadnej łaty. Zrezygnowany wyjąłem baterie aby spisać nr seryjny do zgłoszenia dl MS (pad bez baterii był cały czas podłączony kablem z PC). Wypełniłem zgłoszenie zajęło mi to ok 10 min i na końcu się strona MS „wywaliła„. Zrezygnowany mówię ok mam jeszcze czas na zgłoszenie. Rozłączyłem kabel , włożyłem z powrotem aku i mówię a zobaczę jeszcze raz w klocku i co i nastała jasność lata się pojawiła. I w sposób bezprzewodowy zaktualizowałem pada przez klocka mialem soft 5.5.2641.0, a obecnie mam 5.7.2688.0. Mam nadzieje ze komuś z takim samym problemem tez pomoże. Sorki za taki dość szczegółowy opis bo w zasadzie nie wiem co dokładnie pomogło, ale wiem ze robiłem co napisałem wyżej . I co najważniejsze, ze to pomogło

Do góry Bottom