Problem z rozpoznaniem LT, nagrywanie gier xgd3

Kacu5000

Świeżak
Świeżak
Witam bardzo serdecznie. Mam kilka problemów. Xboxa 360 mam od 5 lat. Większość tego czasu kurzył się w szufladzie. Wraz z konsolą dostałem GTA 5 na jednej skopiowanej płycie i pendrive oraz diablo 3. Z tego co wiem to te gry są xgd3. Idąc do rzeczy, zacząłem dla zabawy nagrywać starsze gry xgd2. Z nimi nie mam najmniejszego problemu. Problem zaczyna się przy xgd3. Zaznaczę że mam nagrywarkę liteon124b. Próbowałem już całej masy kombinacji i przejrzałem stos poradników. Nie mam pojęcia jak rozpoznać wersje LT. Może ktoś z was ma jakiś sprawdzony sposób?

Jeżeli ktoś z Was dysponuje wolnym czasem i pomógłby mi na priv nagrać moją pierwszą działająca płytę xgd3 zasłuży na dobrą flaszkę.
Pozdrawiam serdecznie

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
GTA 5 na jednej skopiowanej płycie i pendrive oraz diablo 3. Z tego co wiem to te gry są xgd3.
No raczej nie są... to zwykłe gry są.... bez zabezpieczeń... Czyli wiesz tyle ile zjesz...
Zacznij od wgrania najnowszego dashboardu a potem wgranie w napęd LT 3.0.... tak najprościej będzie... Płyty Verbatim mkm 003 a nie jakieś marketowe szajsy to od razu Ci piszę... bo tak to szkoda nerwów i czasu...

Kacu5000

Świeżak
Świeżak
Z tego co tu widzę to jest na liście far cry 3 z xgd3. Mam takową grę która działa bez problemów na płycie Onega

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Z tego co tu widzę to jest na liście far cry 3 z xgd3. Mam takową grę która działa bez problemów na płycie Onega
Czasami się uda, ale to loteria. Poza Verbatim mkm003 jak wspomniał kolega wyżej Platinum też są ok. Przynajmniej kiedyś były :D
Z tą zawartością Content na penie to sobie daj spokój. Content powinien być poprawnie wypalony i znaleźć się na wewnętrznym hdd w 16zer. GTA5 to 2 pełne płyty dvd-dl więc daj overburn. Truncate może tu nie zadziałać (jeśli używasz imgburn)
Xboxgamedisc2 od 3 odróżnisz po rozmiarze iso (możesz to sprawdzić w necie)

Ostatnia edycja:

Kacu5000

Świeżak
Świeżak

Ostatnio edytowane przez moderatora:

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Dokładnie o tych. Ihas sobie z nimi poradzi.
Co do LT to w tym Ci nie pomogę bo nie wiem jak był flashowany.
Miej pewność, że masz 3.0 bo przy 2.0 to szkoda czasu z xgd3 ;)

Kacu5000

Świeżak
Świeżak
Zaniosłem go do zrobienia na 3.0 dam wam znać jak mi poszło w niedzielę. Pozdrawiam.

Do góry Bottom