• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Problem z sav'ami

kokos668

Świeżak
Świeżak
#1
Problem z save'ami

Witam, mam następujący problem otóż ostatnio uszkodziły mi się savy w Fifie 2010, dopiero co zaczynałem ligę więc nie przejąłem się tym i zacząłem od nowa. Zapisałem nową ligę na 2 savach jeden był na 7 kolejce a drugi na 4 kolejce i znowu to samo. Zapisana gra włącza się normalnie jednak nie mam podstawowych zawodników, co może być tego przyczyną? Czy moga to być np. jakieś bad sectory na dysku? Bardzo proszę o odpowiedź.
 

kokos668

Świeżak
Świeżak
#5
Tylko że konsola nie czyta mojego pendriva (micro cruzer), dzisiaj usunąłem wszystkie save'y zapisałem grę od nowa i znowu to samo nie ma podstawowych zawodników, spróbuje jeszcze na innym pendrivie.
 

kokos668

Świeżak
Świeżak
#6
Wczoraj podłączyłem pendriva stworzyłem nową ligę zapisałem ja na pendrive i po wczytaniu gry znowu to samo nie ma podstawowych zawodników. Ktoś wie co może być przyczyną?
 

Do góry