• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Xbox One Problem z szybkością pobierania

natissov

Świeżak
Świeżak
Dzień dobry,

Mam bardzo nietypowy problem z konsolą Xbox One. Zacznę od tego, że posiadam neostradę do 20 Mb/s. Internet działa dobrze na każdym urządzeniu oprócz konsoli. Szybkość pobierania aktualizacji, czy też gier jest na konsoli bardzo wolna, maksymalnie 4 Mb/s i skacze. Gdy robię speedtesta konsolowego, pokazuje podobną szybkość i około 10% utraty pakietu. Tak jest na kablu i na wifi. Kabel, router zmieniłem dla testu, nie pomogło. U mojego kumpla w domu Xbox zachowuje się normalnie, pobieranie jest ok. Wzywałem techników Orange, oni wykonali pomiary i stwierdzili, że z siecią wszystko w porządku. NAT mam otwarty, otwierałem potrzebne porty na routerze. Pisałem z supportem Xboxa i oni stwierdzili, że wina leży po stronie Orange. Proszę o pomoc, jeśli to możliwe :)

Do góry