Problem z TDU

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam! Mam problem, i nie wiem jak go rozwiązać, otóż gram w Test Drive Unlimited, i w trakcie jazdy czasami brakuje tekstur, gdy wjeżdżam w to, samochód spada w dół i pisze Loading, po chwili wszystko wraca do normy, wygląda mi to na to, że konsola nie nadąża wgrywać tekstur. Jest to bardzo uciążliwe, zwłaszcza gdy gra sie po sieci, wpada sie w taka dziurę i kicha, wyścig przegrany. Gre nagrałem na płytce marki Platinium prędkością 2,4x, napęd niestety nie wiem jakiej firmy bo nie wiem jak to rozpoznać, aha i przeróbka iXteme 1,4. Prosze o pomoc, nie wiem czy to wina konsolki, napędu czy może płyty. Z góry dzięki
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TDU

na forum było jak rozpoznać jaki napęd masz, a błędy textur mogą wynikać ze źle nagranej płyty, lub zepsutej kopii gry, spróbuj nagrać na verbatimie i daj znać czy masz to samo :), aa i jak masz mozliwość sprawdzic u znajomego jakiegos czy bedzie mial to samo na tej grze to sprawdz
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Problem z TDU

A czy nagranie w większej prędkości pomogło by coś? Bo mam płytki Philips-a, i właśnie nie wiem czy zwiększyć prędkość?
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TDU

Jak już cos to predkosc jak najmniejsza szybciej nagrana plyta - gorszy odczyt
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TDU

nagranie na wiekszej predkosci moglo by pogorszyc sprawe, mowie ci nagraj na innej plycie verbatim !, albo idz do znajomego ktory ma xboxa i u niego sprawdz czy ma ten sam bląd, jesli ma to samo to znaczy ze kopia gry do bani tzn iso z którego wypalałeś
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TDU

a jaką masz nagryware ?? moze to jej wina :eek:
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Problem z TDU

LG HL-DT-ST DVD-RAM GSA-H22L

http://www.allegro.pl/item311346271_nagrywarka_18xdvd_rw_lg_h22l_dl_lightscribe_nero.html Dokładnie taka sama
 

Grzelus301

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TDU

Moim zdaniem raczej jest to wina żle nagranej płytki. ;D Też miałem coś takiego gdy sciągnołem Burnouta Paradise i nagrałem go na płytce Platinum to gra bardzo się wieszała :D w niektórych miejscach i podobnie nie było niektórych tekstur, a gdy nagrałem ją drugi raz tylko, że na Verbatimce to wszystko chodziło gładziutko :)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TDU

no u mnie tez cos takiego jest. Na emtecah i memorexach gry prawie wogole nie dzialaja ale na szajsowatych omegach śmigają :D
 

ManhunterPL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Problem z TDU

Nagrałem na Philips-ie prędkością 2x i gra śmiga że aż miło tekstury szybko sie ładują tak samo jak gra, wszystko ok, dzięki chłopaki wiem że na was można liczyć. Pozdrawiam
 

Do góry Bottom