Problem z TV

Toto

Użytkownik
Użytkownik
A więc mam ten TV: http://www.ceneo.pl/6939 i gram sobie i wszystko było ok do momentu kiedy włączyłem DIRTa. Wtedy obraz w TV rozszerzył mi się i obcina końce i nie tylko podczas grania ale także w czasie oglądania przez co nie widze wszystkiego. Z czym to może być związane i jak to naprawić ??
 

rYs1292

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TV

format 9-16 ci się włączył :( nie fajna sprawa na kineskopie może w meni wejdź
 

Toto

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TV

Niestety ja nie mam 16:9 tylko 4:3 a w menu nie ma opcji wyłączenia tego także proszę o pomoc :(
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TV

wydaje mi sie ze problem moze polegac na tym ze DIRT wymaga 60HZ w tv , natomiast twoj ma tylko 50hz. Innej przyczyny nie widze.. a co nie mozesz powrocic w innych grach na normalny obraz czy tylko dirt?
 

Toto

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TV

A więc mój TV posiada 60HZ bo mogę sobie ustawić taki tryb w menu 360
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TV

Toto napisał:
A więc mój TV posiada 60HZ bo mogę sobie ustawić taki tryb w menu 360
sam dales strone z twoim TV - tam pisze w danych technicznych 50hz.. czasem mozna wlaczyc dane odswiezanie ale wtedy nie jest poprawny obraz
 

Toto

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TV

Też myślałem że ten telewizor ma 50 ale w opcjach jest dostępne 60 to ustawiłem ale jak zmieniam z powrotem na 50 to nic nie zmienia dalej obraz wystaje tak jak wystawał
 

zaku666

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TV

a masz jakies ustawienia typu obraz 16 9 lub 4:3 ?? i czy tylko masz tak w colinie
 

Toto

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TV

Nie mam tylko 4:3 a obraz poszerzony mam cały czas i teraz w sumie nie wiem czy to od Colina bo przedtem grałem i sie nic nie działo.
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z TV

Oj to, ze masz tivika 4:3 nie znaczy, ze nie bedzie ci wyswietlal rozciagnietego obrazu. Sprawdz jeszcze raz w ustawieniach wyswietlanego trybu, czy oby na pewno nie "stuknelo" Ci na "panoramiczny" (w ustawieniach konsoli oczywiscie). Chociaz objaw dziwny przyznam, sam gram na 29 calowym starym CRT, Colina przeszedlem calego i nie mialem podobnej sytuacji. Gry albo wyswietlane sa w pelnym 4:3 (kwadracie), albo w letterboxie (16:9 przekombinowane pod 4:3 czyli czarne pasy u gory i na dole).
 

Do góry Bottom