Problem z uruchamianiem konsoli

krystusw

Użytkownik
Użytkownik
Z początku konsola uruchamiała się normalnie lecz po pewnym czasie nie uruchamia się za pierwszym razem tzn. muszę ją włączyć kilka razy aby wystartowała. Po naciśnięciu włącznika słychać jak działa, ale brak obrazu, dźwięku i migania zielonych diod, dopiero po 3-4 próbach załącza się. Co jest źle? Może dzieje się tak dlatego, że za każdym razem odłączam konsole od zasilania tuż po jej wyłączeniu?

irasek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z uruchamianiem konsoli

Witka. Ja mam podobną sytuację konsola nie włącza się normalnie tylko słychać ja działa sprzęt, do tego słychać dźwięk konsoli i z gry jak wrzucę jakąś gierkę tak jakby normalnie się gry uruchamiały, ale obrazu wogole nie widać. Dodam że to nie wina kabla bo sprawdzałem na dwóch różnych.
Wygrzewałem ją kilka razy bo wyskakiwało 3ROD. Czy to już trup nie do uruchomienia??
A stało się to po tym jak zmieniałem pastę termoprzewodzącą pod radiatorami. raz uruchomiła się poprawnie i po chwili zwiecha, po restarcie czarny ekran i to co wyżej pisałem.

reed

Użytkownik
Użytkownik

A stało się to po tym jak zmieniałem pastę termoprzewodzącą pod radiatorami. raz uruchomiła się poprawnie i po chwili zwiecha, po restarcie czarny ekran i to co wyżej pisałem.
U mnie to samo po zmianie pasty tyle, że po jakiejś municie takiego chodzenie RROD.

edit:

Wyciągłem białasa, bo już był zapakowany do wysyłki, ale jednak nieboszczyk :-\. Włanczam-wyłanczam, ale i tak się nie uruchamia tylko po jakimś czasie RROD 0022

irasek

Użytkownik
Użytkownik

Siema reed. Wiesz powiem ci że jest nadzieja na naprawę samemu tanim kosztem. Dzisiaj szperając po forum natknąłem się na ten wątek http://x360iso.org/index.php?topic=849.0 Zrobiłem wszystko tak jak w tamtym temacie chociaż mnie to nie dotyczyło bo nie miałem takiego samego kodu błędu niby a zadziałało, tyle że zamiast gumki do mazania użyłem złożonych podwójnie zatyczek do uszu bo nie miałem gumki na chacie, ( ;) widać że się nie uczę) no i po dwa na każdą kość pamięci dałem i chazia już cały dzień konsola. A przed tym nawet jak ją wygrzałem to pochodziła chwile i koniec max 5 min działała. Do tego wgrałem nowego dasha :D POLECAM!!! Gierki śmigają z dysku.

reed

Użytkownik
Użytkownik

irasek napisał:
Siema reed. Wiesz powiem ci że jest nadzieja na naprawę samemu tanim kosztem. Dzisiaj szperając po forum natknąłem się na ten wątek http://x360iso.org/index.php?topic=849.0 Zrobiłem wszystko tak jak w tamtym temacie chociaż mnie to nie dotyczyło bo nie miałem takiego samego kodu błędu niby a zadziałało, tyle że zamiast gumki do mazania użyłem złożonych podwójnie zatyczek do uszu bo nie miałem gumki na chacie, ( ;) widać że się nie uczę) no i po dwa na każdą kość pamięci dałem i chazia już cały dzień konsola. A przed tym nawet jak ją wygrzałem to pochodziła chwile i koniec max 5 min działała. Do tego wgrałem nowego dasha :D POLECAM!!! Gierki śmigają z dysku.
U mnie mod z gumkami działał jakiś miesiąc podem znowu wywaliło RROD 0102. Założyłem nowe gumku (tamte się rozwaliły) i wymieniłem paste termoprzewodzącą i teraz mam 0022. Musiałem coś nie tak zrobić z pastą :/.

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik

reed napisał:
irasek napisał:
U mnie mod z gumkami działał jakiś miesiąc podem znowu wywaliło RROD 0102. Założyłem nowe gumku (tamte się rozwaliły) i wymieniłem paste termoprzewodzącą i teraz mam 0022. Musiałem coś nie tak zrobić z pastą :/.
Ja jak miałem rod to kombinowałem , i doszłem od czego jest 0022 - jest to złe przypiecie x-clampow (tych iksów) . Podegnij je troche zeby lepiej trzymały i bedzie znowu smigało

Do góry Bottom