Problem z wbiciem kodu xbox live GOLD

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Siema, kupiłem kod na 12 miesięcy, okazało się później że nie doczytałem i że region jest na Polskę. ja siedzę w UK i przy sprawdzaniu kodu wyskakujesz mi monit że
"Nie można zrealizować tego kodu. Został on kupiony w regionie innym niż region Twojego konta"
próbowałem z programem Urban VPN ale niewiele to dało
jakieś sugestie ?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
A takie że wbij to przez telefon na jakiejś starej apce xbox z regionem zmienionym na PL. Wsio.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
no dobra ale telefon i numer mam z UK czy to nie ma znaczenia ?
zmiana regionu w ustawieniach konsoli na wielką brytanię coś pomoże ?
pobrałem aplikację i nie ma tam nawet opcji wpisania kodu, nie wiem co robię źle :/
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
A co ma telefon i numer do aplikacji Xbox? Tam Ip się nie liczy dlatego piszę że przez apkę... -_- wersja 2005.0512.2049
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema, kupiłem kod na 12 miesięcy, okazało się później że nie doczytałem i że region jest na Polskę. ja siedzę w UK i przy sprawdzaniu kodu wyskakujesz mi monit że
"Nie można zrealizować tego kodu. Został on kupiony w regionie innym niż region Twojego konta"
próbowałem z programem Urban VPN ale niewiele to dało
jakieś sugestie ?
Jak na 100% jesteś pewny co do regionu subskrypcji, którą aktualnie posiadasz, to ustaw w aplikacji xbox (windows 10, android wcześniejsze wersje) region UK i zrealizuj kod z polskim IP.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
A co ma telefon i numer do aplikacji Xbox? Tam Ip się nie liczy dlatego piszę że przez apkę... -_- wersja 2005.0512.2049
Jak na 100% jesteś pewny co do regionu subskrypcji, którą aktualnie posiadasz, to ustaw w aplikacji xbox (windows 10, android wcześniejsze wersje) region UK i zrealizuj kod z polskim IP.

dobra bo to już zaczyna mnie chyba przerastać :(
Wchodzę w system> Język i lokalizacja:
Język: Polski
Język Regionu: Polski
Lokalizacja: Polska

kawałek opisu aukcji:
Po zakupie otrzymuja Panstwo oryginalny 25 znakowy kod uslugi XBOX LIVE (dziala na wszystkich kontach PL )
Aktywacja z przeglądarki w telefonie bez użycia VPN
Jak napisałem, jestem w UK i pomimo wszelkich prób instalacji starszych aplikacji xbox, prób przeglądarkowych, VPNów, prób na innych urządzeniach, mało tego! - poprosiłem nawet przyjaciela który mieszka w polsce żeby zalogował się na moje konto i wbił ten kod - to czy to u mnie, czy u niego w daszym ciągu wyskakuje monit że:
Nie można zrealizować tego kodu. Został on kupiony w regionie innym niż region Twojego konta.
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dobra bo to już zaczyna mnie chyba przerastać :(
Wchodzę w system> Język i lokalizacja:
Język: Polski
Język Regionu: Polski
Lokalizacja: Polska

kawałek opisu aukcji:


Jak napisałem, jestem w UK i pomimo wszelkich prób instalacji starszych aplikacji xbox, prób przeglądarkowych, VPNów, prób na innych urządzeniach, mało tego! - poprosiłem nawet przyjaciela który mieszka w polsce żeby zalogował się na moje konto i wbił ten kod - to czy to u mnie, czy u niego w daszym ciągu wyskakuje monit że:
A próbowałeś tak jak napisałem? Czyli region w aplikacji UK i realizacja kodu przy pomocy VPN ustawionego na PL. Przy realizacji kody w nawiasie obok maila ma być united kingdom.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
nie idzie tego zrobić, szczerze to nie wiem jak w aplikacji zmienić region
zmieniłem lokalizację sklepu na UK, wbiłem kod - nic.
zmieniłem przez VPN na polskę, w aplikacji daklej jest UK - wbijam kod. nic.
 
Ostatnia edycja:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Lokalizacja PL w apce i normalnie kod wpadnie.
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
nie działa.
ciągle ten sam błąd
na polskiej konsoli w której byłem zalogowany też nie da się wbić tego kodu bo wyskakuje monit o region
 

Do góry Bottom