Problem z wiadomościami i zaproszeniami Xbox 360

gta006eflc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam mam od paru dni problem z wiadomościami na x360, mianowicie nie chcą mi przychodzić na starą konsole powiadomienia ani zaproszenia do gier lub party, nie wiem co się dzieje ale wczoraj np mi przyszły ale nie wszystkie , potem kiedy uruchomiłem xboxa 360 ponownie, znowu to samo i samoistnie sie mi usuwają wiadomosci, wszystkie wiadomosci mam tylko na xbox one, niekompletne sa na stronie xbox.pl zaledwie z 3 dni wstecz lub więcej dziwna sprawa nie ? :D prosze o pomoc nwm co moze byc grane

Ostatnia edycja:

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam mam od paru dni problem z wiadomościami na x360 mianowicie nie chcą mi przychodzić na starą konsole powiadomienia ani zaproszenia do gier lub party, nie wiem co się dzieje ale wczoraj np mi przyszły a potem kiedy uruchomiłem to znowu to samo i same mi sie usuwają z 360 a dodając na stronie xbox.pl mam wszystkie wiadomosci lecz nie kompletne zaledwie z 3 dni wstecz lub więcej zależy jakie bo widze ze są pomieszane jedynie swieże przychodza mi bez problemu jak narazie na xbox one dziwna sprawa nie ? :D prosze o pomoc nwm co moze byc grane
A możesz tak zacząć pisać po polsku i używać kropek? Tak czytam to już drugi raz i tak chaotycznie piszesz, że to jest jakaś masakra. Wiadomości i zaproszenia mogą Ci nie przychodzić, bo możesz mieć np. NAT w konsoli zamknięty, albo nie masz golda na koncie? W końcu to nie wiem czy chodzi Ci o X360 czy o XO, bo na wstępie piszesz o x360, kończysz wspomnając o XO. Na prawdę przysiądź dłużej i zacznij stosować kropki w swoich zdaniach myślowych.

gta006eflc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dobra zaczne, :D NAT mam umiarkowany. Chodzi o 360. Nie otrzymuje powadomień na 360 lecz mam je włączone i jak pisalem uswaja mi sie samoistnie wiadomosci po wylaczeniu konsoli 360, tylko jak załaczam xbox one mam wszystko sprawne z wiadomościami i dodam ze jak odpalam gre kompatybilną na one to tez nie mam ani wiadomosci i zaproszen do gry lub party tylko przychodza mi na xbox one

Ostatnia edycja:

Do góry Bottom