Problem z włączeniem się konsoli

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Tak mnie jakoś natchnęło, po tym jak Przeo napisał, że konsoli lepiej nie nosić w plecaku. Otóż zdarza się to od czasu do czasu u mnie i zauważyłem coś dziwnego. Jak przychodze od kolegi do domu z konsolą, wyjme z plecaka podłącze itd. i chce ją włączyć to konsola buczy i sprawia wrażenie jakby miała się za chwile normalnie włączyć, ale stoi i stoi i nic. Wiatraki normalnie chodzą, na konsoli nie świeci się żadna dioda, a na padzie wszystkie i tak ciągle. Dopiero po kilkukrotnym ponownym podłączeniu wszystkich kabli, potrząśnięciu kilkukrotnym ( :D ) i małej przerwie włącza się normalnie. Dziwne, że jest tak zawsze ???
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Problem z włączeniem się konsoli

Mozliwe , ze masz problem z pamiecia RAM . Dosyc czeste u xboxow .
 

cux

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z włączeniem się konsoli

Ale co wy widzicie zlego w noszeniu konsoli w plecaku? Nikt nigdy nie bral konsoli do kumpli? Gamecube, PS2, XBOX360.. od zawsze latalem z konsolami w plecaku i jakos nic nigdy sie nie stalo (no poza tym, ze dwa razu zsunal mi sie plecak z x'em i padl na beton na klatce, ale dziala :D). Nie mowcie,ze konsola ma stac w jednym miejscu jak piekarnik i ze nie mozna jej ruszyc ani nigdzie przeniesc. No bez przesady,ludzie...nie robmy z niej "kaleki".
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z włączeniem się konsoli

Ludzie gdyby niemożna było nosić konsoli to by niepowstawały torby na konsole... i by niemożna było kupić konsoli na allegro bo przecierz wysyłka pocztą + polskie drogi = większe trzęsienie niż w plecaku...
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z włączeniem się konsoli

PIRI napisał:
Mozliwe , ze masz problem z pamiecia RAM . Dosyc czeste u xboxow .
To mam pytanie przy okazji. Chciałem położyć na te pamięci radiatorki, ale nie moge na wszystkie, bo rura od heatpipe'a zasłania jedną kość, czy moge połażyć na inne a jednązostawić tak bez niczego?
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Problem z włączeniem się konsoli

Lepiej by bylo jakbys polozyl na wszystkie ale jak nie mozesz to co zrobisz .
 

Do góry Bottom