Problem z Wolfenstein'em.

ZeUss

Użytkownik
Użytkownik
Mam taki problem, ponieważ kiedy wkładam płytę i już czyta płytę wyskakuje mi komunikat(po angielsku) że mam PalPad-50, a to potrzebuje PalPad-60? O co chodzi i jak to zmienić.
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
w ustawieniach ekranu
 

lisek1983

Użytkownik
Użytkownik
bo masz grę w ntsc czyli 60 (chyba o m/h chodzi i to jest na pewno ntsc) a pal to 50 nie twój region konsoli
 

peja101

Banned
Ja ma virtua tennis 3 i też wyskakuje że muszę zmnienić na pal60. Zmieniam i działa tej chwili każda gra, którą mam(89)
 

ZeUss

Użytkownik
Użytkownik
A gdzie to zmienić? To znaczy w co wejść, mam Xboxa od 4 dni i za bardzo nie wiem jeszcze gdzie i co robić.
 

Dymkul

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Włącz konsolę Xbox 360.
Na pulpicie nawigacyjnym konsoli Xbox wybierz opcję System, a następnie naciśnij przycisk A.
Wybierz opcję Console Settings (Ustawienia konsoli), a następnie naciśnij przycisk A.
Wybierz opcję Display (Wyświetlanie), a następnie naciśnij przycisk A.
Wybierz opcję PAL settings (Ustawienia PAL), a następnie naciśnij przycisk A.
Wybierz opcję PAL-60, a następnie naciśnij przycisk A.
Gdy zostanie wyświetlony monit o zachowanie nowych ustawień, potwierdź je, a następnie naciśnij przycisk A


:) Mam nadzieje że sobie poradzisz
 

ZeUss

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za pomoc, macie ode mnie podziękowania ;D
 

Kisiel_i_Ciastka

Użytkownik
Użytkownik
Powinieneś napisać jeszcze że muszą to zrobić na kablu component. Bo możliwe że używają kabli HDMI. Trzeba przełożyć na ten raz kable na te dołączone do konsoli i wtedy taka opcja dopiero się pojawi. Zmieniacie ustawienia i spowrotem podmieniacie kable. Miałem tak z Hitman: Blood Money.
 

Do góry Bottom