problem z wypaleniem gry

michas19

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Ściągnołem właśnie Black Ops'a. I nie wiem jak tą gierke wypalić, bo jest bardzo dużo plików rar. Co zrobić by był 1 rar i ISO??
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zartujesz prawda???
 

michas19

Użytkownik
Użytkownik
Przykro mi ale nie. W google nie znalazlem interesujacego mnie tematu. Kiedyś taką gre nagralem ale nie pamietam jak :/
 

michas19

Użytkownik
Użytkownik
ktoś pomoże??
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Jak są rar. to chyba trzeba wypakować przez winrara i już tzw. party bo raczej innej opcji z rar. nie ma ściągasz winrara i dajesz wypakuj tutaj
 

groszek17

Użytkownik
Użytkownik
wypakowujemy 1 plik rar i ukaze ci sie plik iso, lub plik iso z obrazem gdy nie mamy obrazu to w chodzimy w program DVD MULLETER i postepujemy zgodnie z instrukcja :
Aby zrobic obraz gry ktorego nie mamy to w DVD MULLETER wrzucic obraz , kliknac NEXT , kliknac na OTHER i kliknac w MAKE .DVD FILE.
Aby nagrac : nagrywamy w IMG BURN 1.Gdy mamy juz obraz klikamy WRITE IMAGE FILE TO DISC, w SOURCE wybieramy OBRAZ GRY (.DVD), odznaczamy VERIFY, naciskamy ksiazke w prawym dolnym rogu programu wybieramy nasza nagrywarke w CHANGE FOR wybieramy DRIVE (FOR DVD + DL MEDIA) a w NEW SETTING (DVD-ROM).
2. Naciskamy CHANGE, pozniej OK. I klikamy nagrywanie z szybkoscia 2.4x.
3. Cieszymy się nagraną grą. :)
 

cyborg95

Użytkownik
Użytkownik
Zamiast DVD MULLETER to chyba lepiej przepuścić przez ABGX który sam automatycznie robi DVD. a do tego jak go ustawisz ( google i masz to w 5sekund ) to ci sprawdza grę ewentualnie naprawia , a jeszcze jak nie ma ix 1.6.1 ( albo taki który obsługuje nowe wavy ) to musi przepuścić przez 360wavepatcher i potem IMGBurn i będzie ok
 

michas19

Użytkownik
Użytkownik
Dziękuje wam zrobiłęm tak jak cyborg powiedzial i wszystk oijest i zaraz biore sie za wypalanie !!
 

Do góry Bottom