Problem z wypaleniem Kinect Sports

alex_o

Świeżak
Świeżak
Witam
Pisze w nawiązaniu do tematu a mianowicie, zassałem Kinect Sports(sprawdziłem plik abqx360 a potem zmieniłem sobie Weva na generacje Wave3) zawsze wypalałem tak wszystkie płytki i nie było problemu żeby jakaś nie chodziła, aż do dnia dzisiejszego :/ gdy wkładam tak nagraną DVD do napędu i chce zaktualizować oprogramowanie to wyskakuje mi błąd że DVD jest porysowane. Natomiast jak zrezygnuje z aktualizacji oprogramowania to zawiesza się konsola a płytka w napędzie chodzi tak jak by chciał od nowa wystartować.
Jeśli ktoś wie, jak można temu zaradzić to proszę o wskazówki.

Z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
zauktualizuj z pendriva
 

alex_o

Świeżak
Świeżak
a skąd i jak wziąć to aktualizacje??
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
wpisac w google xbox.com dashboard
 

alex_o

Świeżak
Świeżak
Ok kuma, ale tego dashboard już ma zainstalowanego bo do kinecta i była dodawana gra "kinect adventure" wiec ta opcja odpada.I cały czas wyskakuje mi informacja ze potrzebuje nowszego oprogramowania żeby korzystać z kinecta mimo ze na wcześniej wymienionej grze działą bez zarzutu.
 

majcin

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A jakich płyt używasz?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jaki masz ten dashborad dokladnie
 

creator

Użytkownik
Użytkownik
jesli chodzi o aktualke do kinect sports to widzialem gdzies na forum. musisz poszukac... ja ją widzialem jak szukalem ogolnie informacji na temat kinecta ;]

edit.
jednak pomylilem sie znalazlem tylko aktualke od adventures oraz animals.
 

FiranaZGR

Banned
Użytkownik
z tego co wiem na Kinect Adventures jest dash z końcówka ...416 wiec może wrzuć najnowszy z końcówką 611 z tego tematu
http://xboxforum.pl/inne-f164/systemupdate-2-0-12611-avatar-free-transfer-chomikuj-pl-70897.html
 

alex_o

Świeżak
Świeżak
Wielki dzięki #krisr77, jednak rozchodziło sie o tego dashborad i teraz wszytko smiga tak jak powinno.


Jeszcze mam pytanko apropo grania po siecie, czy przy wypalaniu DVD stosujecie jakiegoś specjalnego programu żeby nie dostać bana??
 

Do góry Bottom