Xbox One Problem z wyświetlaniem

SSPF15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam! To znowu ja :D
Tym razem mam problem z wyświetlaniem obrazu, a mianowicie jak ustawię rozdzielczość 1080p to na ekranie jest nawalone zielonych kropek. Normalnie przedtem grałem na monitorze komputerowym 720p przez przejściówkę a teraz podłączyłem do telewizora. Jak poprzednio grałem na tym telewizorze na tych samych ustawieniach nie zetknąłem się z tym problemem. Kropki są i w menu i w grze.
 

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A przewód HDMI ten sam?
Łączysz się HDMI-HDMI czy np. DVI-HDMI?
 

SSPF15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jeśli chodzi o monitor to DVI-HDMI
A telewizor to hdmi. Sprawdziłem dwa kable. Na jednym było jeszcze więcej kropek a na drugim kablu nieco mniej ale dalej są. I pytanie brzmi czemu są takie jaja. Powiem jeszcze że jak ustawię niższą rozdzielczość na konsoli to kropek nie ma. Kiedyś 1080p działało niewiem czemu mam teraz takie artefakty.
 

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Może wina kabla, nawet z tym że na 720p jest już normalnie by pasowało, bo mniejsza transmisja jest wtedy od kabla wymagana.
Chyba że kabel którego teraz próbujesz był też używany wtedy, gdy wszystko działało ok
 

SSPF15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kabla użyłem innego ale np jak ustawię rozdzielczość 1440p to artefaktów nie ma żadnych. Co ciekawe jak mam uruchomione 1080p na 120hz mimo że telewizor tego nie wspiera artefakty są ale niemal niezauważalne. Najwięcej ich jest na 60hz
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
Co to za telewizor ?
 

SSPF15

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Nazwa telewizora dość skomplikowana zamiast nazwać model np: Sharp a1 to nazwali to tak:
43CFE6452E
 

Do góry Bottom