PROBLEM Z XBOX 360 ELITE 120GB i ALLEGRO PILNE!!

kUcUs

Banned
Witam. Zakupiłem xboxa elite 120gb z końca 2008 na obudowanie niby 12v czy coś takiego to raczej jasper ale zasilacz 175 jest , konsola jest chyba z anglii po przeróbce 1.61 bodajże. Gry chodziły orginalne sprawdzałem chwilowo działało itp . Wyłączyłem konsole . Po godzinie dwóch sprawdzam gry , napęd tak jakby grzechocze 2 x po czym po napisie odczytanie pisze otwórz napęd i nie widzi gier. Wiecie co to mogło pójść czy te 1.61 czy napęd? najnowszego dashboarda nie ma, bez kinecta ten jest może od tego? Czekam na pomoc.

PS. wiecie może jak na allegro jeśli opis na aukcji się nie zgadza ze stanem faktycznym a zapłaciłem poprzez place z allegro odzyskać kase z tytułu niezgodności z opisem? Do tego miały iść gry dostałem zamiast 4 org 4 tzw piraty (z 19 org 10 org doszło i 4 piraty zamiast org reszty nie). Nie dostałem dysku 20gb , kabli niektórych , pada, i gier. Nie dość ,że wysyłka przyszła po przeszłu 2 tyg. Da rade wyjść z tego , pisząc do allegro czy coś?
 

Qazimodo

Użytkownik
Użytkownik
sprawa trudna
rozumiem że nie niepokoiło cie że paczka idzie 2 miesiace i w tej sprawie nic wczesniej nie robiłeś ?
1. kontakt ze sprzedajacym i wyjasnienia
2. kontakt z allegro jeżeli nie dojdziesz do porozumienia ze sprzedajacym
jeżeli sa braki w sprzęcie/nie działa i nie zgadza się z opisem to próbuj go oddać !!!
 

haker10103

Użytkownik
Użytkownik
i nie zdziwilo Cie, ze paczka idzie 2 MIESIACE?! chyba dobra wodke sobie kupiles, bo kazdy normalny juz po 2 tygodniach by sie dobijal do sprzedawcy...
 

kUcUs

Banned
sorry koledzy po niecałych 2 tyg bo tyle miał na wysyłke, utrzymywał ze mną kontakt mam jego dane więć tak jak widać;/ , z tym napędem nie wiem co jest trzeba iso było wkłądać nie powiedział mi tego a teraz orginałek także nie czyta;/ wie ktoś może o c o kaman?
 

wortigern

Świeżak
Świeżak
No padł napęd. Pisz do kolesia i tyle.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
nic nie zdziałasz....ja też miałem taka akcje.....kupiłem konsole....i po 15 minutach napęd padł.....a że to jest rzecz która się zuzywa to **** blada.....i ten typ co mi sprzedał sugerował jeszcze jeszcze mogłem go podmienić i chciec mu zwrócić.......poza tym towar trzeba zwracać w nienaruszonym prawie......oficjalnie prawo jest po twojej stronie.....ale w praktyce jest inaczej........ale próbuj....bede ci kibicował.....
 

kUcUs

Banned
O to chodzi ,że nie powiedział , że trzeba najpierw jakieś iso włożyć potem płyty, a ja płyty orginałki po 2min sprawdzałem bo na allegro sprzedaję. I tak to się stało wyłączyłem i teraz zgrzyta 2 razy odczytywanie i nic... Gościu pisał w aukcji 100% sprawna i co w zestawie nei dostałem tego i w poniedziałek się kończy 14dni czyli bym mógł odmówić. Zapłaciłem płace z allegro a oni niby zwracają za niezgodny z opisem towar tylko nie wiem jak to jest miał ktoś może taką sytuację?
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Jaspera poznasz po amperażu (12.1A) a nie voltach (12v):
12.1A Jasper zasilacz 150W lub 175W
14.2 Falcon zasilacz 175W
Wnioskując po dacie na pewno masz Falcona :)

Jak najszybciej pisz do allegro że otrzymałeś produkt nie zgodny z opisem.
 

harvester24

Świeżak
Świeżak
Podaj link do aukcji. Jak miały byc 4 oryginalne gry, a przysłał piraty to masz go na widelcu. Możesz iść na policje i zgłosić oszustwo. Poza tym nie dosłał Ci dysku itd. Pisz do Allegro ale równocześnie idź na policję. Jak gość jest taki cwaniaczek że 2 miesiące konsole wysyła to nic nie da pisanie do niego. Stracisz tylko czas...
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
jeśli chcesz żeby oddali ci kasę przez allegro to musisz mieć kwit z psiarni o popelnieniu przestepstwa
 

kUcUs

Banned
Witam. Słuchajcie ziomki. Pomyliłem się wysyłał prawie 2 tyg. a w poniedziałek mija termin a nie dosłał mi tych rzeczy to nie wiem czy moge odmówić. Płaciłem z płacę z allegro to mogę się powołać na niezgodność z opisem bo napęd padł a miało być 100% sprawne opis był. Odnośnie gier miało być 19 org dostałem 10 org 4 zamiast org w pudełkach są piraty i reszty nie dosłał gier, dysku 20gb , kabla hdmi , kabla do kompa, pada. Jeszcze dosłał kopie ale te się zgadzają nawet jest ich więcej. Nie wiem czy czekać do wtorku czy od razu na allegro bo za napęd nie chce kasy chociaż zwrócić a napęd jakby nie patrzyć z 150 po sofcie. Tylko ,że w allegro nie pisałem z nim na gg, więc nie wiem czy same zdjęcia to co doszło wystarczą. Hmm co radzicie?
 

kUcUs

Banned

Hosee

Użytkownik
Użytkownik
Jak najszybciej na pieski i pisz do allegro.Tylko mogą coś mieć do ciebie że piraty kupujesz czy coś,ale nie jestem pewien.

a to że koleś pisze tak:

"Przerobiony z 3 Padami Jeden z Nich Jest Nie Orginalny z Kablem Widoczny"

świadczy o tym że koleś nie ma pojęcia o X360,ponieważ nie ma jeszcze nieoryginalnych padów do naszej świetnej konsoli.
 

danieltda

Użytkownik
Użytkownik
nie do konca trzeba tylko byc uwaznym i kupowac od zaufanych sprzedajacych
ja kkupilem nowy elite elite za 800 z dyskiem 120gb i pelniutkim zestawem, nawet kabel hdmi i skretka byla,
zasilacz malo wazny, patrzysz na wtyczke i 12.1A
 

horacy4

Użytkownik
Użytkownik
Ale widać ze gościu nie posiada negatywów to nie jest tak źle musisz się telefonicznie z gościem zgadać jest w jego profilu jeśli wygrałeś tą licytacje
 

ziko

Użytkownik
Użytkownik
Napęd Ci padł. Trudno zdarza się a jeśli chodzi o sytuację że gościu Cię oszukał napisz do niego że sprawe oddasz w ręce policji czy czegoś tam bo produkt nie był zgodny z opisem. Ja bym przynajmniej tak zrobił, ale to twój wybór.
 

kUcUs

Banned
Już zgłosiłem do allegro, czekam teraz na ich decyzje w tej sprawie. Gościu miał po rozmowie tel. wysłać w poniedziałek dziś czwartek paczki nie mam, chciałem skana, to napisał, że nie wysłał. Wszystkich gier i tak nie ma i ma u znajomych, zaproponował zwrot części kosztów ale to w poniedziałek jak za psp dostanie kase. Minęło 2 tyg. to myślę , że allegro zwróci z tego programu ochrony kupujących, tylko czeka mnie wizyta na komendzie;/
 

$evik

Banned
nic nie zdziałasz....ja też miałem taka akcje.....kupiłem konsole....i po 15 minutach napęd padł.....a że to jest rzecz która się zuzywa to **** blada.....i ten typ co mi sprzedał sugerował jeszcze jeszcze mogłem go podmienić i chciec mu zwrócić.......poza tym towar trzeba zwracać w nienaruszonym prawie......oficjalnie prawo jest po twojej stronie.....ale w praktyce jest inaczej........ale próbuj....bede ci kibicował.....

więcej kropek się nie dało?

A co do tematu, Allegro nic nie zrobi, ponieważ kupiłeś przerobioną konsole. tyle w temacie.

ps - policja, cbś, radio maryja także nic nie zrobi, bo kupiłeś konsole niezgodnie z prawem :)
 

kUcUs

Banned
Ja nie będę mieć problemów, ponieważ pisałem do nich o gry orginalne a nie żadne kopie, mnie kopie nie interesują chcę sprzęt a nie dostałem tego co było w opisie i muszą zwrócić pieniążki. A to ,że jest przerobiona to on będzie mieć problemy bo ja nie zmieniałem softu .
 

miros

Użytkownik
Użytkownik
hehe, tak idz na policje i powiedz że kupiłeś sobie przerobioną konsolę z pirackimi grami. Jak nie chcesz, żeby Ci wchodzili z nakazem do domu to im ją od razu zanieś :]
 

Do góry Bottom