Problem z xbox i aktualizacjami.

veen

Świeżak
Świeżak
Witam ostatnio kupiłem sobie Xbox 360 slim i podłączyłem ją pod internet i robiły mi się aktualizacje. Później jak wyłączyłem konsole i chciałem ją włączyć ponownie to zacina się i w ogóle nie pojawia mi się menu tylko stoi i pokazuje się znaczek Xbox'a.
 
Przerobiona konsola?
 

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Aktualizacja została przeprowadzona pomyślnie? Konsola była przerabiana?

Wysłane z mojego Desire HD
 

veen

Świeżak
Świeżak
konsola nie byla przerabiana
 

veen

Świeżak
Świeżak
aktualizacja pomyslnie zostala przeprowadzona bo jak ja zrobilem to jeszcze normalnie gralem a teraz chcialem wlaczyc i sie tak jakby zacina i nie da sie nic zrobic
 

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście proponowałbym przeprowadzić aktualizację przez pendrive.

Wysłane z mojego Desire HD
 

veen

Świeżak
Świeżak
a jak to zrobic ?
 

veen

Świeżak
Świeżak
dobra juz wiem, teraz sciagam aktualizacje jak pomoze to dam znac
 

Vardas

Użytkownik
Użytkownik
Co do aktualizacji przez USB wszystko jest na forum.
PS. EDYTUJ posty a nie pisz jeden pod drugim.
 

veen

Świeżak
Świeżak
jest problem, pobralem ta aktualizacje wrzucilem ja na pendrive podlaczam do xbox'a i nic sie nie dzieje.
 

pleban79

Świeżak
Świeżak
Witam.
Może ktoś mi pomrze bo już pół dniówki na wyszukiwarce siedzę i nic konkretnego nie moge znaleźć.
Mam przerobioną konsolę i wrzuciłem sobie dzisiaj płytkę WRC 2 .Wyskoczyło że muszę przeprowadzić aktualizację żeby gra działała.
Podczas aktualizacji wyskoczyła tablica że że nie może dokończyć aktualizacji z płyty i żebym jeszcze raz włożył płytę.
Niestety nic to nie daje.Cały czas wyświetla się ta tablica nie da rady nic z konsolą zrobić.
Kod błędu to C0000-0013 czyli żeby dokończyć aktualizację .Ściągłem aktualizację ze strony na pendrivea i po wsadzeniu go w usb i włączeniu konsoli zaczyna aktualizować i zaraz znowu wyskauje ta tablica.
 

wacha88

Świeżak
Świeżak
ściągnij dash 13599 mi to pomogło :)
ale... wywali Ci przeróbke
 

pleban79

Świeżak
Świeżak
Jeżeli to pomoże to w nosie mam przeróbkę.
Zresztą i tak chyba już stara bo z kwietnia 2010 to trza by było coś kombinować z uaktualnieniem
 

fafal121

Użytkownik
Użytkownik
Pleban, przeróbki już nie masz z aktualizacja gry Ci się usunęła. Wyjście przeprowadzić aktualizację dasha przez pendrive bądź nagrać na płytę. Dash najlepiej 13.xxx np.13.599

Wysłane z mojego Desire HD
 

veen

Świeżak
Świeżak
a w mojej sprawie jak mi nie czyta tego pendrive po podlaczeniu to co moge zrobic?
 
Musi czytac. Sformatuj go do fat32 i wrzuc na niego dasha 13146

Wysłane z mojego E15i za pomocą Tapatalk
 

riddle13

Użytkownik
Użytkownik
a dysk twardy w konsoli masz? Jeśli tak, to wyjmij go i włóż ponownie. Może pomoże.
 

Szopencjus

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A nie masz czasem tego dasha spakowanego w rarze ? Ja z telefonu nagrywalem a nie bylo potrzeby
 

woueK

Użytkownik
Użytkownik
Po ściągnięciu dasha Musi być folder $systemupdate dla pewności wrzuć bezpośredni na czysty pendrive, ściągnij najnowszego dasha i tak nową przeróbkę musisz wrzucić -(najnowsza LT 3.0)
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Jeden rzucił hasłem aktualizacja z pendrive i wszyscy na ślepo idą tym hehe. Odepnij kolego dysk włącz bez jeśli to samo, odepnij napęd (brak gwarancji) jeśli to samo. Odpowiedź dość jasna uszkodzony ram konsoli. Na kolejne pytanie z cyklu czy da się coś z tym zrobić odpowiedź tak dać do serwisu.


Jeśli zatrzymała się aktualizacja z błędem 0013 podłącz pena 13146 lub 13599
 

Do góry Bottom