Problem z Xbox'em z USA

mateo9441

Świeżak
Świeżak
Siema, mam taki problem, bo przywiozłem z USA Xboxa 360 i jest to nowa wersja z zasilaczem 127V i okrągłą wtyczką, taką jak do laptopa, jak podłączam do prądu to wywala mi prąd. Więc pytanie mam takie, jaki dokładnie zasilacz kupić ? czy może kupić na 203V i tylko odciąć końcówke z mojego X'a (taka okrągła) i przy lutować ją ? Czy może są jakieś specjalne przejściówki które przetwarzają prada z 110V na 230V ?
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Jak chcesz podłączyć amerykański zasilacz w Polsce skoro w USA jest napięcie 110V a w europie 230V, musisz kupić europejski zasilacz do konsoli bo przetwornica jest droga i nie opłacalna.
 

mateo9441

Świeżak
Świeżak
Okej, ale musze kupić zasilacz od Xboxa 360 Slim E ? czy może być np jakiś na 203V i do tego bym kupił przejściówkę do zasilacza i by działało ?
 

grochu41

Użytkownik
Użytkownik
Może być 203 i przejściówka.
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Na Allegro masz oryginalne zasilacze do Slim E za nie całe 80zł.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
A czy poza zasilaczem ktoś koledze doradzi zrobienie RGH bo inaczej będzie musiał kupować i grac w gry NTSC ?? Konsola z USA więc nici z grania w wersje gier PAL.
 

GMSW

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie orso ma rację w europie żadnej gry na Amerykańskiego xboxa nie kupisz

Wysłane z mojego LG-P710 przy użyciu Tapatalka
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Jak coś to mam taki zasilacz za 80zl, lub przejściówkę do zasilacza z grubasa za 20zl.

Poza tym nie przesadzajmy, obecnie 90% gier jest region free

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
A czy poza zasilaczem ktoś koledze doradzi zrobienie RGH bo inaczej będzie musiał kupować i grac w gry NTSC ?? Konsola z USA więc nici z grania w wersje gier PAL.
Przecież może kupować gry z Xbox live, tym bardziej że ma być po premierze live PL.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Premiera live juz byla kilka lat temu.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Przecież może kupować gry z Xbox live, tym bardziej że ma być po premierze live PL.
To jakiś nowy xbox 360 będzie??

Jeśli nie wiesz co napisać nie pisz wcale, czytaj ze zrozumieniem....

Wysłane z mojego P6-U06 przy użyciu Tapatalka
 

mateo9441

Świeżak
Świeżak
Okej dzięki za odp, już zamówiłem przejściówkę ze starszego zasilacza na nowy :)
 

Do góry Bottom