Problem z xgd3 na lt 3.0 ihas

xdecz123

Świeżak
Świeżak
Witam, nie mam już pojęcia o co w tym chodzi że jedna gra działa a druga znowu nie, przykładowo Batman AC nagrywany już kilka razy tym samym sposobem działa zawsze tak samo jest z kilkoma innymi tytułami (Forza4, GOW3, NFS The run). Znowu reszta gier nie zadziała nie ma bata (MGS HD, RE6, fifa/pes13) czyli jak widać nie chodzi tu tylko o nowe tytuły bo MGS nim nie jest, już nie wiem co może być tego przyczyną, nagrywam ihasem ale problem nie może leżeć po stronie nagrywania bo niby jak działała by mi reszta gier XGD3. Dodam że do gier które się odpalają muszę dogrywać Title Update ale jak widać nie zawsze to zadziała. Proszę mi nie pisać że mam nagrywać na verbatimach lub że mam zużyty laser w nagrywarce bądź konsoli, że mam źle skonfigurowanego imgburna itp.

Proszę o szybką odpowiedź, z góry dziękuje.
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
To ja ci napiszę to o czym nie chciałeś aby ci napisano (Verbatimy, zły laser). Bo nie podałeś błędu lub opisu co się dzieje. Gra mi nie działa jak napisałeś nic nikomu nie mówi i na takiej podstawie nikt ci nic sensownego nie napisze....


Tak jak bym poszedł do lekarza i "Panie doktorze proszę mi przepisać leki bo coś mnie boli...."
 

xdecz123

Świeżak
Świeżak
Płyta nie obsługiwana lub Przetrzyj płytę ścierką, raz wyskakuje taki a raz taki błąd.
 

gruby33

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z xgd3 na lt 3.0 ihas

Pierwszy komunikat to wina zlych topologi do lt. Przpepuszczasz obrazy przed nagraniem przsz abgx?
A przetrzyj plyte szmatka to wina lasera i nie czyta on juz plyt marnej jakosci.
Wiec tam czy siak masz odpowiedzi ktorych nie chciales...

Galaxy S II z Tapatalk 2
 

Do góry Bottom