Problem z XGD3

sierasie

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam .Prosze was o pomoc, wgralem nowego dasha 2.0.16202.0 i mam LT 2.0. Mianowicie, po aktualizacji dasha gdy xgd2 działają a xgd3 nie. Da radę jakoś to zrobić, bez nagrywania na nowo płyt. Mam ich ok. 50, także zakup tylu płyt na raz mi się nie opłaca. Jakieś propozycje ? Przypominam, że starsze gry dzialaja. Wczesniej przed aktu. dasha dzialaly wszystkie. Teraz te na XGD3 wywalają komunikat ''nie jest obslugiwana''. Proszę o pomoc. Konkrety.
Wszysktie gry nagrywanie ihas-em
Dlaczego po aktualizacji dasha, nie działają tylko gdy z XGD3 ? ?
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
zobacz kopie spaloną ihasem niestety przy lt 2.0 tak jest grami xgd3
 

wafel23

Użytkownik
Użytkownik
no skoro ihasem to jedni piszą że na tym dashu smigaja jest tu pare osób , ja nie aktualizowałem więc ci nie pomoge zostalem przy 15574 , konsola kiedykolwiek by;la pod neta podlaczana
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A jaki masz napęd??U mnie na napędzie hitachi z dashem 2.0.16202 i lt 2.0 gry palone ihasem śmigają.
 

sierasie

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Napęd Benq. Próbowałem wgrać LT 3.0. Wgrałem ale dalej gry tylko z XGD2 chodzą. Jakieś propo ?

Wgrałem teraz spowrotem LT 2.0 i mam to samo. Czyli, płyta nie jest obsługiwana.


Pomocy !! :D (dodam, że tylko gry XGD2 działają)
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
To wgraj LT 3.0 i wypal (na nowo) jakąś grę XGD3 odpali w 100%
 

sierasie

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
A Ty masz te same lt co ja i ten sam dash jak widze. Dlaczego xgd3 mi nie działa ?
 

kamilos ms

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie mam pojęcia może dlatego że mam napęd hitachi,TY masz opcje przejść na lt 3.0 ja niestety nie.Więc przejdź na nie i problem zniknie.
 

Podmuch

Użytkownik
Użytkownik
moze p wyczysc pamiec podreczna!!!kiedys tak miałem i po wyczyszczeniu znowu zaczeły smigac xgd3!!!sprobuj!!!
 

Do góry Bottom