Problem z XO

Justgethigh

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam .
Zostawiłem konsole na noc żeby pobierała się gra . Rano zastałem wyłączoną konsolę . Po odpaleniu wyskakuje ekran widoczny poniżej . Gdy przejdę do ekranu resetu konsoli w trybie offline za pomocą pendrive . Konsola się aktualizuje po czym wyskakuje w 38 % błąd poniżej . i tak w kółko . Nieda rady nic zrobić czy ma ktoś jakiś pomysł jak to obejść . Naciskałem również przywracanie systemu do ustawień fabrycznych . również dzieje się to samo .
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Sprawdzałeś kod błędu wyświetlany na ekranie ? Z tego co widzę w Google jest sporo wyników. Konsola nowa/stara, na gwarancji, po gwarancji ?
 

Justgethigh

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
w grudniu się kończy gwarancja . już raz padla po 3 dniach od kupienia . tylko był inny błąd . sprawdzałem kod błędu odnosi się do aktualizacji . systemu . próbowałem ją naprawić poprzez pendrive z pliku ze strony microsoftu ale to nie pomogło . cały czas jest błąd E200 00000074 00000000 lub E200 000001A 000000 i dwa ekrany na zmianę . próbuje jeszcze raz . ogólnie 1 raz spotykam się z tym blędem . Dodam że sciągałem gre . z Ea Access i rano zastałem błąd
 

szyszek2121

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A więc sprawdziłeś ten kod błędu i wyszło że aktualizacja, w takim razie spróbuj jeszcze raz zresetować konsolkę (do ustawień fabrycznych) a jak to nie podziała to kontakt z supportem MS dopóki masz jeszcze gwarancję ;)
 

Justgethigh

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Temat do zamknięcia poleciała do serwisu . Pozdrawiam i dzięki za pomoc ;)
 

Do góry Bottom