Problem z zakupem Game pass

dcsacdasc

Świeżak
Świeżak
Mam problem bo jak kupuje subskrybcje game pass unlimite to mi pisz `Sprawdź wprowadzone informacje. Nie pasują one do informacji dotyczących tej karty`. I nie wiem co zrobić bym mógł kupić. karata jest aktywna mam na niej kase. Pomoże mi ktoś?

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Nie kupujesz tylko wpisujesz dane karty czyli dopinasz ją do konta dopiero... Odczekaj parę dni albo dopnij ją do innego konta powinno przejść. Jak ten błąd na tym koncie wyskoczył parę razy to konto ma ''flagę'' i żadnej karty w najbliższym czasie nie dopniesz do niego. Ewentualnie sprawdz limity na karcie na transakcje internetowe...

dcsacdasc

Świeżak
Świeżak
Nie kupujesz tylko wpisujesz dane karty czyli dopinasz ją do konta dopiero... Odczekaj parę dni albo dopnij ją do innego konta powinno przejść. Jak ten błąd na tym koncie wyskoczył parę razy to konto ma ''flagę'' i żadnej karty w najbliższym czasie nie dopniesz do niego. Ewentualnie sprawdz limity na karcie na transakcje internetowe...
Sprawdziłem na drugim koncie i dalej to samo

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Czyli tej karty w najbliższym czasie nie dopniesz do żadnego konta.

Oreo

Świeżak
Świeżak
Może data karty się skończyła i zapomniałeś o tym? Ja wczoraj podpinałem kartę i kupiłem gpu i czekam na konsole, która będzie na dniach :D

factislite

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Jak z kartą jest wszystko ok to możesz spróbować założyć Revoluta (instalujesz na telefonie) i doładowujesz go a potem już płacisz nim na stronie Microsoft

Oreo

Świeżak
Świeżak
Też możesz od kogoś z rodziny najwyżej karty użyczyć na ten jeden okres, potem spróbujesz znów swoją dodać i wtedy zobaczysz co i jak.

dcsacdasc

Świeżak
Świeżak
Z kartą jest wszystko ok

Do góry Bottom