Problem z zakupem gier XBL

Inko90

Świeżak
Świeżak
Witam. Z okazji "Black Friday" chciałem zaopatrzyć się w kilka gier. Wybór padł na Forze Horizon 2, Metro 2033 oraz Shadow of Mordor. Niestety żadnej z niej kupić nie mogę, ponieważ przy potwierdzaniu zakupu wyskakuje mi błąd:

"Nie można zrealizować tego zakupu używając tej metody płatności. Spróbuj innego sposobu dokonania płatności."

Mam dodaną kartę debetową mBanku oraz konto paypal. Kiedyś za pośrednictwem paypala kupowałem abonament EA Access i takiego problemu nie było. Spotkał się może ktoś z Was z podobnym problemem?
 

Gavil

Świeżak
Świeżak
miałem to samo. Dodałem inną kartę i zadziałało bez problemu.
 

Kielkozaur

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Miałem to samo a blokuje dlatego, że masz pewnie limity na karcie, na płatności internetowe. Aby to zmienić musisz wejść w: Moje Finanse->Karty->Limity (jak najedziesz na kartę to Ci się pokaże)->Modyfikuj/// i tam bedzie gdzieś napisane: "Transakcje internetowe".


Zaś ja jeszcze mam pytanie odnośnie golda, czy kumuluje się? Bo kupiłem na rok, a jak chciałem aktywować to zobaczylem, że mogę jeszcze kupic za 1zł na 1 miesiąc więc dlaczego by nie skorzystać i najpierw kupiłem na miesiąc.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zaś ja jeszcze mam pytanie odnośnie golda, czy kumuluje się? Bo kupiłem na rok, a jak chciałem aktywować to zobaczylem, że mogę jeszcze kupic za 1zł na 1 miesiąc więc dlaczego by nie skorzystać i najpierw kupiłem na miesiąc.
Tak gold się kumuluje. Nic nie stracisz. Sprawdzone :)
 

Inko90

Świeżak
Świeżak
Miałem to samo a blokuje dlatego, że masz pewnie limity na karcie, na płatności internetowe. Aby to zmienić musisz wejść w: Moje Finanse->Karty->Limity (jak najedziesz na kartę to Ci się pokaże)->Modyfikuj/// i tam bedzie gdzieś napisane: "Transakcje internetowe".
Limit mam ustawiony na 500 zł miesięcznie i 300 zł dziennie, więc to raczej nie jest wina limitów.
 

Kielkozaur

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Limit mam ustawiony na 500 zł miesięcznie i 300 zł dziennie, więc to raczej nie jest wina limitów.
Hmmm... U mnie przeszło... Ale cóż, nie mam wiecej pomysłów. Tyle co przelewac na PayPal i tamtym kontem placić.
 

Inko90

Świeżak
Świeżak
Pytanie czy jest możliwość bezpośredniego zapłacenia środkami z konta paypal... Ktoś już tak kupował?
 

Kielkozaur

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pytanie czy jest możliwość bezpośredniego zapłacenia środkami z konta paypal... Ktoś już tak kupował?
tak, mozna.
 

Inko90

Świeżak
Świeżak
Nadal ten sam błąd. Nawet usunąłem kartę debetową z konta paypal, żeby bezpośrednio pobrało mi pieniądze z konta paypal...
 

Kielkozaur

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
To nie ogarniam, ja wczoraj kupowałem i nie miałem problemu.
 

Inko90

Świeżak
Świeżak
No nic, mimo wszystko dzięki za to, że starałeś się pomóc.

Mi nie pozostaje nic innego jak sprzedać x'a i kupić ps4. Mniej problemów i nerwów.
 

Kielkozaur

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A konto masz w mbanku? I zwiększałeś limity transakcji internetowych?
 

Inko90

Świeżak
Świeżak
Tak mam konto w mBanku, a limitów nie zwiększałem, bo dzienny mam 300 zł, a miesięczny 500 zł.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
@Inko90 a sprawdź z czystej głupoty na konsoli, czy przypadkiem nie masz zablokowanego kupowania. Sprawdzisz to w Ustawienia -> Konto -> Prywatność i zabezpieczenia online -> Ja mam dane Ustawienia dorosłego -> Po prawej Pokaż szczegóły i dostosuj -> Możesz kupować i pobierać -> Dowolny element powinien być.
 

Inko90

Świeżak
Świeżak
Strzał w "10"! Zrobiłem to co napisałaś i voila! Wprawdzie paypal mi odrzuciło, ale karta zadziałała i Forza została zakupiona.

Dzięki wielkie za to! Całuję rączki ;)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Uff kolejny uchroniony przed kupnem PS4 haha :D Nie no, tak z czystej głupoty o tym pomyślałam :D
 

Do góry Bottom