Problem z Zalogowaniem na Strone xbox.com do Profilu GOLD

Method22

Świeżak
Świeżak
Więc tak zarejestrowałem się na stronce wpisałem Email oraz hasło które mam na konsoli do xbox life a na stronie pokazuje mi jakis dziwny profil z którego w ogóle nie korzystam przy rejestracji wpisałem wszystko tak jak mam na moim koncie, na forum działa moje konto XB Life Prawidłowo tzn jest mój Profil taki z którego Gram i są moje statystyki z gier w co gram itp a na stronie jest jakis badziewiasty profil ,jest jakiś sposób zeby usunąć te konto z strony moze to ja jakis błąd popełniłem przy rejestracji ??? bo gdy chce jeszcze raz spróbować juz mi pokazuje ze adres Email jest używany i nie da rady tego zrobić ponownie

Dzieki za pomoc

Sorry ale naprawdę Nie wiem jak to wytłumaczyć troche to skomplikowane
Moje konto na forum działa poprawnie
a na stronce jestem zalogowany jako UnderseaGem2204
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
A jaki masz TAG gracza w konsoli taki sam jak na stronce tzn UnderseaGem2204 ?
 

svenus27

Użytkownik
Użytkownik
a ja mam dokładnie odwrotnie tutaj przy GAMETAGU mam pustkę ale jak wchodzę i loguję sie na stroncę mam wszystko okej;-/pomocy pliz
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Chodzi ci o gametag na forum ?
Obecnie cos robia z forum i poznikały te gametagi, z czasem wroca
 

svenus27

Użytkownik
Użytkownik
no dokładnie stąd, już pasji dostawałem bo na stronce wszystko jest okej a tu jakaś picza i pusto:D
 

svenus27

Użytkownik
Użytkownik
a nie wiesz kiedy to wróci?
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Nie, zaloga nie podala informacji co poprawia i kiedy forum wróci do pelnej sprawności i nie pisz posta pod postem, masz opcje edycji
 

Method22

Świeżak
Świeżak
no mi własnie na forum pokazuje dokładnie mój nick na jakim gram czyli M3THOD22 a na stronce pokazuje mi jakies UnderseaGem2204

zalogowałem sie tu i tam tak samo czyli ten sam email którym sie rejestrowałem na xbox life i te same hasło na forum mi weszło poprawnie na stronie cos innego
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
To wejdz na stronke XBL, wyloguj sie i podaj dokladnie email i haslo konta M3THOD22
 

Method22

Świeżak
Świeżak
no własnie o to chodzi ze to robie a pokazuje mi bóg wie jaki profil :D:D:D na forum wpisałem wszystko tak samo i działa a mozna jakos usunac konto z XBL z tej strony te konto co założyłem ??? bo szukałem i nie widziałem opcji zeby usunąć
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Wyczysc cookies i pamiec podreczna przegladarki, konta jako tako usunac sie nie da, a i jak masz przeglądarkę firefox usun tez aktywne logowania
 

svenus27

Użytkownik
Użytkownik
u mnie już wszystko okej jakoś opanowałem sprawę;)

(P)ozdro

 

Do góry Bottom