Problem z zalogowaniem.

wojtekkoniu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem z zalogowaniem do swojego konta na konsoli. Konsola nie używana około miesiąca. Logując się przez przeglądarkę na pc nie ma problemu. Konsultant z ms polecił usunięcie konta i pobranie profilu na nowo. Zadziałało tylko na chwilę, chcąc sprawdzić długość subskrypcji w ustawieniach woła hasło, logowanie nie poprawne. Konsola nie ma ustawionego logowania instant ze względu na dzieci. Po ściągnięciu profilu na nowo, po restarcie konsoli dalej nie można się zalogować, wyskakuje błąd 0x80a4001a. Ktoś co wie, miał podobny problem?

samtron

Świeżak
Świeżak
Sporo ludzi ma ten problem teraz, ja też niestety :(

walwiadro2

Świeżak
Świeżak
Sporo ludzi ma ten problem teraz, ja też niestety :(
Mam problem z zalogowaniem do swojego konta na konsoli. Konsola nie używana około miesiąca. Logując się przez przeglądarkę na pc nie ma problemu. Konsultant z ms polecił usunięcie konta i pobranie profilu na nowo. Zadziałało tylko na chwilę, chcąc sprawdzić długość subskrypcji w ustawieniach woła hasło, logowanie nie poprawne. Konsola nie ma ustawionego logowania instant ze względu na dzieci. Po ściągnięciu profilu na nowo, po restarcie konsoli dalej nie można się zalogować, wyskakuje błąd 0x80a4001a. Ktoś co wie, miał podobny problem?
Mam to samo, sie obawiam usuwac konto bo gram w pes z innego konta i czy jak usune to czy wszystkie moje edytowane stroje i sklady sie usuną? Jakies pomysly ? Ja narazie czekam.
Ps a mialem usunac haslo zeby od razu sie logowac

factoria

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
upload_2018-11-1_18-43-15.png

samtron

Świeżak
Świeżak
Niektórzy tworzą nowe konto, usuwają stare, ponownie logują się na swoje stare konto, nowe konto usuwają i działa. Znajomemu działało to tylko przez ok 2 godziny i problem wrócił. Trzeba poczekać.

samtron

Świeżak
Świeżak
Dostałem sms od Xbox Assist: Purchases and buck up and running.

Nadal Xbox Live nie działa :(

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czasami się zdarzają takie problemy, wystarczy tylko przeczekać.

mahdipl

Świeżak
Świeżak
Cały czas nie działa Xbox Live, nie można się zalogować wyskakuje białe okno z monitem a po wpisaniu hasła do konta pojawia się komunikat " Spróbuj ponownie ..."

Też macie cały czas ten sam problem? Nie moge grać a mam wolne :(

samtron

Świeżak
Świeżak
U mnie wszystko wróciło do normy.

mahdipl

Świeżak
Świeżak
Na stronie Microsoftu cały czas pokazany jest ten status i problem u mnie się nie rozwiązał. Wie ktoś coś? Wszyscy tak mają i się nie mogą zalogować do Xbox live, czy trzeba coś zrobić, usunąć i dodać konto raz jeszcze??

Attachments

Boniunio1988

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mam problem z zalogowaniem się na swój profil na konsoli mianowicie wyskakuje błąd 0x87dd0006 :( Wykasowałem profil wyłączyłem konsole i na nowo wpisałem maila hasło i nic to nie dało. Próbowałem zalogować się również na stronie xbox i też wyskakuje jakiś błąd a na stronie Microsoft normalnie się loguje. Jak rozwiązać problem , może macie to samo ?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mam problem z zalogowaniem się na swój profil na konsoli mianowicie wyskakuje błąd 0x87dd0006 :( Wykasowałem profil wyłączyłem konsole i na nowo wpisałem maila hasło i nic to nie dało. Próbowałem zalogować się również na stronie xbox i też wyskakuje jakiś błąd a na stronie Microsoft normalnie się loguje. Jak rozwiązać problem , może macie to samo ?
Wyczyść cache konsoli: Włącz konsolę do głównego menu, później przytrzymaj przycisk power konsoli przez 10sek, aż konsola się wyłączy, odłącz konsolę z prądu na 5min. Podłącz ponownie i sprawdź.
Jak to nic nie da to wgraj ustawienia fabryczne konsoli.

Do góry Bottom