Problem z założeniem konta Xbox Live dla niepełnoletniego.

stig93

Świeżak
Świeżak
Witam.
Problem przedstawia sie następująco. Na mojej konsoli zrobiłem konto rodzica pod które podpiąłem swoje konto przy rejestracji do live. Problem pojawił się kiedy spróbowałem podpiąć konto brata do konta rodzica. Konkretnie wyskakuje błąd wciskający mi że region dziecka nie jest taki sam jak rodzica. Jest to w moim przekonaniu bzdura ponieważ rodzic ma konto brytyjskie, ja mam konto brytyjskie a ustawienia regionalne brata także ustawione są na brytyjskie. Co powinienem zrobić? P.S. Nie chce robić kolejnego konta bo stracę możliwość próbnego live gold.
 

Adrian278

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem co to może być, ale spróbuj migracji wszystkich kont na wielką brytanię na xbox.com
 

stig93

Świeżak
Świeżak
Niestety jest to niemożliwe ponieważ oba konta są brytyjskie,a konto które chce utworzyć także ma być brytyjskie, mimo to dostaje wiadomość o niezgodności regionalnej rodzica i dziecka.
 

Art.13

Użytkownik
Użytkownik
A czemu musisz robić konto rodzica przecież możesz wprowadzić fałszywą datę urodzenia dla siebie i brata
 

stig93

Świeżak
Świeżak
na początku o tym pomyślałem ale nie leży mi szczerze pomysł wysyłania numeru karty kredytowej do microsoftu żeby sprawdzili autentyczność daty urodzenia choć w takiej sytuacji nie wiem czy tak nie zrobie :/
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
nie musisz tak robic
 

szpodek

Użytkownik
Użytkownik
wprowadź fałszywą datę :D
 

stig93

Świeżak
Świeżak
Dzięki wszystkim za rady! Skorzystałem z ostatniej. O numer karty kredytowej pytali na polskim live, a na angielskim bez problemu. Dzięki serdeczne :D
 

Do góry Bottom