problem ze ściąganiem !

winek

Świeżak
Świeżak
Witam :) jestem nowy :)

Mam konto USA. Posiadam golda. Zakupiłem na allegro 4000 microsoft points właśnie dla konta dla USA. Mam niby te 4000 pkt ale nie mogę pobrać [kupić] żadnego teledysku, nie wiem jak z grami itd ale przy próbie pobrania teledysku wyskakuje ciągle ten sam komunikat "ten element jest niedostępny z bieżącej lokalizacji". O co chodzi?

W fifie 09 nie mogę wykupić wszystkich lig Adidas live season [kosztuje 1600 pkt] przy próbie wykupienia wyskakuje inny komunikat "nie można pobrać informacji z rynku usług xbox live. Spróbuj później. Kod stanu: 80153005".

Co jest grane :/ próbowałem nawet z tą zmianą IP poprzez program Relakks i nic nie dało.

nie mam zbanowanego Xboxa bo mam go dopiero 2 miesiące i nic z nim nie robiłem i mam oryginalne gry.

z góry dzięki za pomoc :)

aha demka jak ściągałem fife09, nba09, top spin 3 itd to normalnie ściągnęło
 

tajson86

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem ze ściąganiem !

prawdopodobnie blokada regionalna czyli nie pociągniesz tych elementów ze stanów do europy,jest na to jakiś sposób ale nie wiem dokładnie o co chodzi, napewno musisz się łączyć do xbox live przez pc
 

nester3131

Użytkownik
Użytkownik
Odp: problem ze ściąganiem !

Dokładnie tez miałem ten problem to mi kumpel pomugł jak sie zapytam to napisze jak to zrobił
 

Do góry Bottom