Problem ze Skyrim DOG29 - nieoblugiwalna plyta

Akr

Banned
Witam!
Mam spory problem z grą Skyrim od DOG29 wersja Finalna. Jest to wersja finalna. Straciłem już 2 płytki. Za 1 razem nagrałem grę bez zamiany nazwy pliku DVD za pomocą notatnika, natomiast 2 raz juz to zrobiłem i zmieniłem na

"LayerBreak=2133520
TES.V.Skyrim.RF.X360.DubbingPL.NapisyPL.REPACK.FINALNA.WERSJA.0800.HDDok-DOG29.iso"

Nagrywałem na nagrywarce ihas z burnmax wgranym. Niestety koniec końców żadna z 2 wypalonych gier nie działa mi na moim xboxie. Posiadam LT 2.0 oraz nigdy nie łączyłem się z live tak więc Cicha aktualizacja nie wchodzi w grę.
Czym to moze być spowodowane? Na większości forum piszą że błąd "nieoblugiwalna płyta" wyswietla sie ludzia ktorzy pobrali cicha akutalizację.
Czy mam przejść na LT 3.0 i wtedy gra pójdzie? Nie mam pomysłu a bardzo zależy mi na tej grze proszę o odpowiedź z góry dzieki!
 

Shibby

Użytkownik
Użytkownik
Jak sprawdzałeś obraz abgx'em to masz topologie dograną.
W dziale iso masz patcha na lt 2.0
 

Akr

Banned
tak sprawdzałem ale pytanie czy po wgraniu nowego LT 3.0 gra będzie działać? :)
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jeżeli przeleciałeś obraz abgx 1.0.6 to masz grę wypaloną pod LT+3.0 i na tym właśnie Lt-ku będzie Ci ta gra chodzić...
 

mw.9

Użytkownik
Użytkownik
up
Jeśli masz dograną topologie, to lepiej przejdź na LT 3.0 lub dograj patcha tak jak kolega wyżej mówi, jeśli chcesz zostać przy LT 2.0.
 

mc55

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli mogę coś zasugerować to daj sobie spokój z tą wersja, jak już ją odpalisz to po jakimś czasie zacznie Ci wywalać komunikat "wyczyść płytkę".
 

Chris von D

Użytkownik
Użytkownik
Jeśli mogę coś zasugerować to daj sobie spokój z tą wersja, jak już ją odpalisz to po jakimś czasie zacznie Ci wywalać komunikat "wyczyść płytkę".
Nie wprowadzaj ludzi w błąd i nie uogólniaj. To że tobie wyskakuje ten błąd, nie świadczy o skopanym iso. Ja mam na jednej z postaci 48 LvL i ani razu błąd mi nie wyskoczył

Akr
Usuń topology i nagraj jeszcze raz
 

wzdryngiwacz

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak mówił grzegorzd182. Przeleciałeś abgx i masz teraz obraz pod LT3.0 Albo wgrasz nowy lt do napędu albo pat****esz iso na lt2.0
U mnie tez się nic nie wywala na tej wersji od DOG`a 29 a mam juz nabite ponad 120 godzina w Skyrim
 

Rosak

Użytkownik
Użytkownik
Witam, powiedzcie co moze byc przyczyna, że po wlaczeniu gry postacie na wozie nic do siebie nie mowia, a jak dojada do tej wioski, to woz sie zatrzymuje i nic sie nie dzieje... czy tylko ja tak mam?

P.S. Gra dobrze nagrana i przejechana abgxem

Pozdrawiam
 

Do góry Bottom