Problem

coolboy

Użytkownik
Użytkownik
Witam!

Otóż mam mały problem.Dzisiaj kupiłem w lombardzie grę na xboxa 360 "sega rally".Wszystko fajnie, idę do domu i chciałem sobie nagrać grę na dysk a tu nagle lipa.Na dziewięćdziesięciu procentach nagrywanie się zatrzymuje i prosi o wyczyszczenie płytki miękką szmatką.Oczywiście czyściłem ale to nic nie dawało :/
Konsola jest nie przerabiana a inne gry się normalnie nagrywają.Więc w czym tkwi problem? Dodam tylko że grać też się nie da gdyż po 2 minutach się wyłącza.
Można jakoś dobrze przeczyścić tą płytkę?Czy trzeba iść do lombardu po zwrot lub wymianę produktu (jak jest to możliwe)?

Proszę o szybką odpowiedź.Pozdrawiam.
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Płyta na pewno jest porysowana i to jest przyczyną :)
Idź i niech ci zwrócą pieniądze, bo gra jest uszkodzona.
 

coolboy

Użytkownik
Użytkownik
A czy będę mógł oddać grę tak gdzieś za tydzień? Do lombardu mam trochę daleko więc...
A tak poza tym to trochę wkurza jak już jest 93% i nagle gra nie może się nagrać :(
 

XboxArcade18

Użytkownik
Użytkownik
Myslę że lepiej zwrócić jak najszybciej, bo wiesz jak to jest po tygodniu mogą z niewiadomych przyczyn stwierdzić że to ty porysowałeś...
 

dsdantee

Użytkownik
Użytkownik
ja bym na twoim miejscu szedl do tego lombradu jak najszybciej bo pozniej moga sie do ciebie przyczepic ze chciales oddac gre az po tygodniu i moga sobie pomyslec ze to ty ja zepsules.a jak oddasz na drugi dzien to bez zadnego ale powinni ci kase oddac lub gre zamienic
 

gipadam86

Użytkownik
Użytkownik
jest tez opcja odnowienia nośnika tak jakby polerowanie płyty na specjalnej maszynie ale to wiaze sie z kosztem co prawda nie wielkim
 

Do góry Bottom