Problem

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

slawomir0104

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam pewien problem kupiłem konsole miesiąc temu i nie dawno zobaczyłem żę konsola została wyprodukowana w 2007-09-02 czy to jest konsola z poprawionym chłodzeniem czy sie poprostu naciąłem ??
 

Fasto

Banned
Użytkownik
a falcon kiedy wyszedł albo w 2008 albo w 2007 jak w 2007 to masz poprawne jak 2008 to niestety się naciąłeś
 

slawomir0104

Użytkownik
Użytkownik
gość w sklepie mówił że poprawione mógłbyś dokładnie zobaczyć kiedy wyszedł z poprawionym chłodzeniem??
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
 

jareek

Użytkownik
Użytkownik
na forum jest temat jak rozpoznać falcoa
 

slawomir0104

Użytkownik
Użytkownik
jednak mam poprawione chłodzenie kamień mi z serca spad dzięki koledzy . Ale ja w konsoli nie mam wejścia HDMI a w falconie powinno być
 

slawomir0104

Użytkownik
Użytkownik
ale podobno Falcon ma zasilacz 175W a ja mam 203W ale jak patrze na date to powinienem mieć falcona
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
nie pisz swoich postów jeden pod drugim tylko używaj EDYTUJ.
Poza tym nikt nie odpowiada na Twoje dalsze ,z całym szacunkiem, głupie pytania bo odpowiedzi masz w podanych linkach. Masz tam napisane jaki jest falcon i jaki jest każdy inny. Więc zacznij wyciągać wnioski.
 

slawomir0104

Użytkownik
Użytkownik
ale niektóre sie rzeczy zgadzają zę mam falcona niektóre nie i właśnie nie wiem.
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
najważniejsze jest specyfikacja związana z zasilaniem. na jej podstawie oceń co masz
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom