Problemik z nowym xbox360 arcade

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

lukasz1985

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam mały problem,kupiłem konsolke,i od niedawna jak odpalam gre to coś tam w nim brzęczy,jak golarka elektyryczna,jak wracam do menu głównego konsoli to przestaje.Koleś ze sklepu co ją kupiłem to mówił,że 1 na 5 konsol tak ma i to nic strasznego,polecił zakup dysku twardego_Ogólnie wszystko działa spoko tylko ten dzwięk mnie irytuje.Co o tym myślicie?
 

Magil

Użytkownik
Użytkownik
Myślę, że to przez to, że płyta się kręci w napędzie. Instalacia gier na twardziela załatwi sprawe. Oczywiście najpierw trzeba takiego Twardziela mieć. No ale cóż od czego są święta:p
 

lukasz1985

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki,tak twardziel będzie po świetach,to dobrze że to nic strasznego.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki,tak twardziel będzie po świetach,to dobrze że to nic strasznego.
Nic strasznego jeśli mimo tego nie zawiodłeś się na sprzęcie =).

Niektóre robią zgrzyty, jeszcze inne działają jak wiatrak, a niektórzy dostali cichutkie czytniki co im umila czas.
 

lukasz1985

Użytkownik
Użytkownik
hmm tzn.że mam oddać ją na gwarancje? Czy nie ma co się martwić,konsola działa dobrze.kiedyś miałem xboxa 360 ale warczał,grzał się strasznie,napęd nie czytał wszystkiego,a tu jest cicho,dobre chłodzenie i napęd liteona,tam miałem samsunga.
 

Floyd

Użytkownik
Użytkownik
hmm tzn.że mam oddać ją na gwarancje? Czy nie ma co się martwić,konsola działa dobrze.kiedyś miałem xboxa 360 ale warczał,grzał się strasznie,napęd nie czytał wszystkiego,a tu jest cicho,dobre chłodzenie i napęd liteona,tam miałem samsunga.
Graj oporowa, nie wyłączaj konsoli heheh =).

Jak Ci się popsuje i nie będzie czytać płytek, lub jak pojawią się 3 ringi śmierci to dopiero oddasz, a tak póki działa, chwała mu za to =).
 

lukasz1985

Użytkownik
Użytkownik
witam ponownie czy mógł by wypowiedziec się ktoś co miał już takie coś co ja? Wczoraj grałem 5 godzin i to "bzykanie" mnie coraz bardziej irytuje,czasami przestawalo i znów zaczynało.Konsole mam w pozycji poziomej,czy pionowa coś pomoże?
 

AlekLolo

Użytkownik
Użytkownik
Mam to samo co Ty, ale nic z tym nie zrobisz musisz się do tego przyzwyczaić . ;)
Mnie osobiście to juz nie przeszkadza.

Konsole mam w pozycji poziomej,czy pionowa coś pomoże?
Zostaw w pozycji poziomej, gdyż w pionie będzie to samo, a przy tym gdy przypadkiem ruszysz konsole może zostać porysowana płyta.

Pozdrawiam
 

lukasz1985

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki bardzo,już raz ruszyłem konsole asassin creed 2 porysowany ;),dobrze że miałem go na kompie.Temat zamknięty.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom