Problemy (dylematy) przy zakupie konsoli.

Rodowity

Świeżak
Świeżak
Witajcie, mam dylemat. Jestem zainteresowany kupnem Xboxa 360. Dylematem jest to, czy brać używanego Xboxa 360 Elite 120GB przerobionego LT+2.0(cały zestaw za 700zł), czy zaczekać miesiąc i kupić wersję Slim 4GB za 780zł lub Slim z dyskiem 120GB za 998zł.
Dodam że Slima wkrótce bym przerabiał gdy przejde starsze, ciekawsze tytuły (chyba że opcja z łączeniem kont jest zgodna z moją wiedzą na ten temat). Straci przez to gwarancje i w sumie niczym się nie będzie różnił od tej elitki.
Czytałem natomiast że Slim jest najmniej podatny na awarie. Jeżeli by taka wynikła, ile kosztuje naprawa RRoDA etc.

Kolejne pytanie dotyczy "łączenia kont". Na allegro są aukcje z gotowymi ontami, które pozwalają na sciągnięcie oryginalnych wersji gier. W przypadku zakupu Slima z dyskiem używałbym tej opcji, bo mam dość sporo tytułów do nadrobienia. Czytałem też, że opcja łączenia jest dostępna raz na 4miesiące. Jest to główny powód dla któego chce przerobić konsolę. Czy moje informacje są dobre? Naprawde można łączyc konta raz na 4msc? Czy częstsze łączenie może powodować ban konta zakupionego?

Kolejne pytanie to usługa Xbox Live. Mam w domu sieć WiFi, pozwala mi ona na łączenie się z internetem z każdego miejsca w zasięgu. Slim ma podobno wbudowany odbiornik WiFi. Czy w pobieranie gier z Xbox Live mozna zatrzymać i wznowić w każdym czasie, zaczynając od % w którym je przerwaliśmy? Internet bywa niestabilny, a jego szybkość jest mierna. Czyli przykładowe 10GB pobierałoby się z 20h.

Ostatnie pytanie. Gdzie w Siedlcach lub okolicy można kupić tanio Xboxa?

Czy jest 100% pewności że po podłączeniu konsoli do monitora CRT poprzez złącze VGA będzie wszytko działać?
 

Do góry Bottom