Procedura serwisowa Microsoft, krok po kroku. - GWARANCJA

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
Słuchajcie mam slima i mi sie zepsuła świeci sie na czerwono ;/ ale nie mam dowodu zakupu czy przyjeli by mi konsole?? bez dowodu zakupu?
 

Marydson

Użytkownik
Użytkownik
zalezy od daty produkcji konsoli , skoro slim to napewno jest na gwarancji , zadzwon w poneidzialek do ms i zapytaj dokladnie :)
 

szulcek

Świeżak
Świeżak
Jak jest z gwarancja jak mam przrobionego? co mi mogą zrobić jak im wyśle? naprawia?
 

Monk666

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Szybkie pytanie-ile wynosi gwarancja na usterke 0110 (przegrzanie/uszkodzenie ramu) wyskakuja 3diody
 

yugo

Banned
Na wszelkie RRoDy jest gwarancja 3 lata od daty zakupu (a jeżeli nie masz paragonu/faktury to od daty produkcji konsoli , do sprawdzenia z tyłu konsoli na naklejce ;] mfr date bodajże ;))
 

emiiniet

Świeżak
Świeżak
Mam pytanko czy ten numer jest nadal aktywny bo gdy dzwonie to slysze komunikat ze numer jest nieaktywny .... prosze oi jaknajszybsza odp dzieki
 

Madrid.energy2000

Banned
Użytkownik
Siema :)

Ile średnio czeka sie na kuriera?
 

Budyn90

Użytkownik
Użytkownik
Orientujecie sie moze czy trzeba teraz odsylac uszkodzone zasialacze? Gwarancja konczy mi sie w przyszlym tygodniu, moj zasilacz strasznie halasuje a nie jest mi na reke odsylac ten i czekac 2 tygodnie na nowy...
 

mwilk

Świeżak
Świeżak
Mój Xbox siadł po 3 godzinach. Dziś chciałem go odpalić a tu nie wyrażny obraz i po chwili czerwona dioda. Kupiłem go w sklepie prywatnym - z tego co wyczytałem to mam 14 dni na wymianę lub na odesłanie kurierem UPS do MS. Produkcja 2 lipca 2010 slim. Jestem zawiedziony a moje dzieciaki jeszcze więcej. Miałem PS2 - sprzedałem - wymieniłem na nowszy model i ZONK.
 

krasnal1992

Użytkownik
Użytkownik
mam pytanko mam przerobiona konsole i nie mam możliwości odwrócenia tego procesu a właśnie popsuł się napęd w ogóle nie czyta płyt nawet z filmami kończy mi się gwara za tydzień i nie wiem czy wysyłać boje się trochę ze obciąża mnie kosztami transportu proszę o odpowiedz
 

wert289

Świeżak
Świeżak
Witam,
kupilem dzieciakom 2 miesiace temu xboxa 360 arcade jasper, produkcja 01-2009. Dzisiaj zapobiegawczo zarejestrowalem sie na xbox.com no i date konca gwarancji mam na 01-2011 ... Wyczytalem w tym temacie ze mozna to wyjasnic z M$ przesylajac skan paragonu/faktury. Wszytsko pieknie ladnie, gdyby nie fakt ze zonka wywalila paragon. Wielka prośba do userów, którzy w ostatnim czasie kupili taką samą konsolke (czyli xbox 360 arcade jasper): prześlijcie mi na maila skan swojego paragonu/fakturki, dzieki czemu uzyskam od M$ gwarancje mniej więcej taką jak powinniem. Wy nic nie tracicie, ja zyskam 2 lata względnego spokoju. Moj mail: [email protected]

Z góry wielkie dzieki i pozdrawiam
Artur
 

ciuupa

Użytkownik
Użytkownik
A orientujecie się jak to wygląda z grami? Tzn wyslalem konsole bo naped zaczal ostro rysowac plyty. I porysowal dwie gry. to moge to jakos zareklamowac?
 

Bajol21

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć ile czekaliście na kuriera po naprawie, gdyż na xbox.com od piątku pisze mi że konsola jest odesłana do klienta. Jednak jak sprawdzam numer listy przewozowego pisze że Utworzono etykietę dla tej przesyłki, ale firma UPS jeszcze jej nie otrzymała. Gdzieś czytałem że powrót konsoli do nadawcy odbywa się opieszale... Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
 

urbek

XBF
XBF
Użytkownik
Hej,
ja czekałem 2 dni. Tyle samo ile tam jechała. Cała procedura naprawy gwarancyjnej trwała 7-8dni.
 

krzywy1121

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanko mianowicie konsola dotarła już do centrum naprawy xbox-a (wiem po monitorowaniu z UPS) a na stronie xbox jest napisane że kurier jeszcze ode mnie nie odebrał jej,czy to coś oznacza czy po prost nie aktualizują stanu prac naprawczych ??
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Chciałbym się dowiedzieć ile czekaliście na kuriera po naprawie, gdyż na xbox.com od piątku pisze mi że konsola jest odesłana do klienta. Jednak jak sprawdzam numer listy przewozowego pisze że Utworzono etykietę dla tej przesyłki, ale firma UPS jeszcze jej nie otrzymała. Gdzieś czytałem że powrót konsoli do nadawcy odbywa się opieszale... Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.
Wraca bardzo szybko tyle samo co jechała do nich. Praktycznie odsyłana jest tego samego dnia lub nastepnego od jej otrzymania.
 
Czy po wymianie konsoli na nowa w serwisie MS zmianiaja tez numer seryjny konsoli???
 

x-sauber

Użytkownik
Użytkownik
Czy po wymianie konsoli na nowa w serwisie MS zmianiaja tez numer seryjny konsoli???
Teraz tak.
 

domelxl

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam konsolę z początku 2008r. Po zdjęciu panelu przedniego chciałem zobaczyć w jakim stanie jest plomba. Niestety nie ma jej tam a jest plomba firmy która mi tą konsolę sprzedała. Czy ktoś wie jaka powinna być tam plomba? Konsola z marca 2008. Srebrna czy ta nowa? Wiem że jakoś w tych miesiącach była zmiana plomb na nowe.
Proszę o pomoc w tej sprawie. THX
 

mosakPL

Użytkownik
Użytkownik
Witam, od razu chcem uprzedzić wszystkich co liczą na Microsoft.
Dostałem konsolę z serwisu MS ,nowa obudowa, nalepka daty produkcji 2010-12-01
W środku wszystko wyczyszczone,wypolerowane ,konsola naprawiona i odesłana.
Co ciekawe to DVDKEY zmienili.
A więc zdemontować muszę plotki ,że MS wysyła nowe konsole, tylko naprawia stare i wkłada je w nową obudowę, aby ludzie myśleli,że wszystko jest OK!
Witam. A jak wyślę X360 Jasper, nieprzerobioną, z powodu zepsutego napędu, to czy płytę gł. też zmienią na jakąś starą, czy zostanie wszystko i tylko napęd wymienią?
 

Do góry Bottom