Procedura serwisowa Microsoft, krok po kroku. - GWARANCJA

Vish

Użytkownik
Użytkownik
JW - rejestracja jest niezalezna.

MS liczy 2-4 miesiecy okresu rozruchowego (transport z febryki, czas u dystrybutora, lezakowanie na polce w sklepie) + 2 lata gwarancji (konsole na PL, w UK jest tylko rok gwarancji) od daty produkcji.
Takze po zarejestrowaniu konsoli moze sie okazac ze masz nawet dluzszy okres gwarancyjny niz wskazywalaby data zakupu z Twojego paragonu.

Jesli jest odwrotnie - skontaktuj sie z nimi, wyslesz im zdjecie albo skan i zmienia to sobie w systemie wedle rachunku.
 

dexterkr

Świeżak
Świeżak
Witam,

Mam takie pytanie. Dziwna sprawa miesiąc temu sprzedałem starą konsole. Powód śmieszny, był to czarny slim 250GB, a że ostatnio miałem remont i wszystko w pokoju mam białe(pokój, meble, telewizor, nawet kino domowe i głośniki) to konsole też wymieniłem na kolor biały. No i sie zaczęło. Konsola przyszła w piątek 25 października i standard konsole odpaliłem, pierwsza konfiguracja i standardowo po podłączeniu do sieci zaczęła pobierać nowe oprogramowanie. Po aktualizacji konsola już nie wstała. Czerwony przycisk power, dioda na zasilaczu zielona, brak obrazu, zero aktywnosci, żadne wgrywanie softu z CD czy USB nie chciało wystartować więc konsola na serwis. I tu koleje ździwko. Konsola zgłoszona przez internet jeszcze 25 października w piątek, pojechała na serwis 28 października kurierem UPS i tu uwaga do CZECH - Ricany Jazlovice. Dotarła na miejsce do CZECH 30 października. 31 października pojawiło się info że konsola została wysłana UPS do mnie. No i dziś 1 listopada doznałem szoku bo po sprawdzeniu w UPS po nr listu przewozowego okazało się że konsole odebrał kurier z Frankfurtu w Niemczech. W teleportację nie wierze więc jedyne co mi przyszło do głowy to, że konsoli nie udało się naprawić, więc poszła na złom i dostanę nową dlatego wysłali ja z Frankfurtu?? Dobrze mi się wydaje?? Jeśli tak to oby nie była czarna bo mnie żona z domu wy...li.

P.S I wogóle to konsola była wyprodukowana w lutym 2012 roku, a gwarancja zaczęła sie liczyć od czerwca 2013 roku więc to dodawanie 3-4 miesięcy od daty produkcji to tez nie bardzo. Może bardziej od daty, az konsola opuści magazyn MS??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
bedzie ta sama w białej obudowie.

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

jaszczurka23

Użytkownik
Użytkownik
przytoczę pewną historię z slim TRINITY 250 gb kupiona w pierwszych miesiącach gdy wyszedł ten model, brat sobie pykał ładne miesiące na niej , pobierał legalne gry z xlive itp ciągle online, po 9 miechach na ekranie dziwne krzaki artefakty się pojawił przy bardziej wymagających tytułach konsola się przegrzewała więc INFOLINIA na MS$ objaśnienie że w konsol dzieje się źle tak i tak i konsola czeka na odbiór przez kuriera na serwis też do czech, 2 tygodnie zajęło serwisowanie i się zdziwił brat bo nawet palcem w niej chyba nie ruszyli bo to samo dalej było może obudowę i wnętrze wyczyścili, więc tym razem zdjęcia porobił wydrukował na papierze jak to wygląda w grze po kilku godzinach grania i zapakował paczkę na ponowny serwis do czech, tym razem nastąpiła wymiana konsoli na całkiem nowszy model z 2011 luty i problemu zero nawet temperatury zauważalnie niższe są, przy okazji wgrałem lt i śmiga aż miło do dziś ...
może komuś się kiedyś przyda jak należy postąpić od razu.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Nie wymienili tylko nowa etykieta na konsoli service date, zamiast MFR date...

Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 

Adi90

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie czy w razie czego należy okazać paragon oddając slima na gware, czy wystarczy zarejestrować na Xbox.com
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Zarejestrowałem swoją konsolę i ku mojemu zdziwieniu gwarancja na Kinect już wygasła, a na konsolę został rok. Po rozmowie na czacie Microsoftu i wysłaniu im faktury zakupu przedłużyli mi gwarancję na dwa lata. Ale Kinecta nie ruszyli. Będę musiał jeszcze to zgłosić.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Zarejestrowałem swoją konsolę i ku mojemu zdziwieniu gwarancja na Kinect już wygasła, a na konsolę został rok. Po rozmowie na czacie Microsoftu i wysłaniu im faktury zakupu przedłużyli mi gwarancję na dwa lata. Ale Kinecta nie ruszyli. Będę musiał jeszcze to zgłosić.
Na Kinecta jest tylko rok gwarancji, a nie dwa tak jak w przypadku konsoli. Nie przedłużą Ci Kinecta ;) Chyba, że dopiero kupiłeś to im napisz, wtedy dostaniesz rok gwarancji.
 

Resident

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Na Kinecta jest tylko rok gwarancji, a nie dwa tak jak w przypadku konsoli. Nie przedłużą Ci Kinecta ;) Chyba, że dopiero kupiłeś to im napisz, wtedy dostaniesz rok gwarancji.
Tak też zamierzam zrobić.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Wczoraj w czasie gry w padzie "wyleciał" lewy analog, więc zarejestrowałem konsole na stronie M$ i wysłałem formularz. Przyszedł e mail potwierdzający przyjęcie zgłoszenia i w nim pisze ze przyjdzie następny z etykietą wysyłkową do wydrukowania, czekam od rana i nie ma tego maila... Ile trzeba na niego czekać?
I jak to wygląda, zamawiam kuriera UPS do domu i daje mu poprostu paczkę z padem i nic za to nie płace?

btw. Macie jakieś opinie na temat "oryginalnych" padów do xo za 100pln z allegro ? Ja dzisiaj kupowałem w ME i dawałem 229zl.

Wysłane z mojego VTR-L09 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

Do góry Bottom