Procesor graficzny PS4 dwa razy mocniejszy od tego w XONE według testów Ubisoftu

Jacław

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Hahaha, niektórzy bronią XO jak mogą... Fajna lekturka:D Nie trzeba wnikliwych testów Ubiszrotu, żeby zobaczyć moc, a raczej doświadczyć jej braku w XO o czym świadczy wygląd gier, szczególnie multiplatform bo wiadomo exy są zawsze dopieszczane bardziej na obu platformach. Wystarczy odpalić te same tytuły. To dopiero początek generacji, nie chce myśleć co będzie za jakiś czas z XO jak PS4 zacznie się pocić ze względu na standardy jakie będą panować.
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście wolę Ps4 ze względu na exy :3 które na jej poprzedniczce były znakomite (The last of Us "wbiło mnie w ziemie", Infamous zakochałem się w tym universum ) :) Ale nie mówię że nie kupię One, ale wpierw M$ musi wydać jakiegoś "STAŁEGO" exa który będzie dobry (nie żadnym skokiem na kasę) i nie będzie to kolejna część "Halo" czy też "Forza" (w te gry nagrałem się już porządnie na 360) -.- Jeżeli pojawi się seria godna uwagi wtedy można pomyśleć ;d
Możemy mieć tylko nadzieje że twórcy gier pokażą na co ich stać i dopiero wtedy możemy mówić o "prawdziwej konkurencji next-genów". Tyle w temacie z mojej strony
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie mam PS4 więc nie interesowałem się tą grą - no może interesowałem się do momentu, aż nie złapała tej ostrej zasuwy-zmian.
Ale nigdzie w jej opisie nie znalazłem informacji, że ma być tuning, bądź, że gra ma być symulacją (filmików takich też nie zaświadczyłem).

Są to twórcy MotorStorm więc nie wiem czegoś się spodziewali- symulacji? Really?

Twórcy obiecali kozacką grafikę i grafika jest kozak.
Za to były szumne zapowiedzi Sony jaki to "Forza-killer" będzie :) dlatego się nabijam

Liczyłem, że dostaniemy fajną grę, która rzeczywiście będzie mogła być konkurencją..a wyszedł średniak.
Do pięt nie dorasta FM5 jeśli chodzi o styl jazdy i inne rzeczy, które są w ścigałce najważniejsze...
Pograć można, ale szału nie ma.
Dlatego jestem ostrożny jeśli chodzi o zapowiedzi wspaniałych ex'ów PS4, ponieważ od pewnego czasu jest tendencja spadkowa... Killzone, Infamous...JAK DLA MNIE słabo. I co z tego, że nawet ma ten mocniejszy procesor jak nie ma w co grać?
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Za to były szumne zapowiedzi Sony jaki to "Forza-killer" będzie :) dlatego się nabijam

Liczyłem, że dostaniemy fajną grę, która rzeczywiście będzie mogła być konkurencją..a wyszedł średniak.
Do pięt nie dorasta FM5 jeśli chodzi o styl jazdy i inne rzeczy, które są w ścigałce najważniejsze...
Pograć można, ale szału nie ma.
Dlatego jestem ostrożny jeśli chodzi o zapowiedzi wspaniałych ex'ów PS4, ponieważ od pewnego czasu jest tendencja spadkowa... Killzone, Infamous...JAK DLA MNIE słabo. I co z tego, że nawet ma ten mocniejszy procesor jak nie ma w co grać?
Cronos grałeś od początku w takie serię jak Infamous czy killzone ? Jak tak okej rozumiem wypowiedź możesz być niezadowolony (nie każdy musi lubić "taki gatunek"), ale jeżeli nie grałeś, tylko widziałeś u kolegi czy też w sklepie, albo ostatecznie obejrzałeś "let's play". To nie można wydać obiektywnej oceny, rozumiem że większość graczy (jak Ty) patrzą już tylko na akcje i jak największą rozwałkę, ale jeżeli wziąć pod lupę tytuły pod względem fabuły to lista zmienia się diametralnie.
 

adziu18

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A co było z ps3 i xbox 360 ? ps3 duzooo lepszy podniecali sie parametrami a jednak masa użytkowników wolała 360 bo sprawdzala sie w praktyce a nie w teori
 

warone

Banned
Użytkownik
Jak sie mówi o halo forzie , gearsach słyszymy ciągle ze wymieniamy te same gry ale od ps a tez ciągle to samo wychodzi killzone , uncharted i inne i jest cacy . Tak w ogóle spuszczają sie co niektórzy nad grami i to mocno zamiast ciągle trolowac która konsola lepsza kupcie obydwie albo skończcie z ta debilna bo juz nawet nie nudna ciągle wymiana zdań co lepsze która konsola jest cacy która feee nie przewidujcie swych mądrości co będzie za rok dwa . wszystko wszyscy wiedza a siedza tu na forum i troluja. Większość z was z wasza mądrością powinna juz korporacje związane z branżą gier posiadać. Dla świętego spokoju tego typu newsy mogły by być pomijane . Ile można tego samego tutaj czytać ? ( tak wim nie chce nikt nie każe mi czytać ale jestescie jak plaga w każdym wątku to samo) utwórzcie temat ps4vs xo i tam nie będzie trzeba czytać kłótni o rozdzielczość i przewidywań naszych forumowych analityków .
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
A co było z ps3 i xbox 360 ? ps3 duzooo lepszy podniecali sie parametrami a jednak masa użytkowników wolała 360 bo sprawdzala sie w praktyce a nie w teori
Święta racja, tu zgodzę się z Tobą !
Tyle że teraz ni jak nie sprawdza się to w praktyce ani w teorii...
 

pike

Użytkownik
Użytkownik
Miałem ps3, mam ps4 i xboxa 360. Teraz kupie xbox one i nie ma dla mnie specjalnej różnicy ze x jest słabszy czy ps4 mocniejsza. Każda konsola ma jakieś plusy i minusy. Dla mnie jednak ważne są exclusivy które wychodzą na każdą z konsol.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
Jak sie mówi o halo forzie , gearsach słyszymy ciągle ze wymieniamy te same gry ale od ps a tez ciągle to samo wychodzi killzone , uncharted i inne i jest cacy . Tak w ogóle spuszczają sie co niektórzy nad grami i to mocno zamiast ciągle trolowac która konsola lepsza kupcie obydwie albo skończcie z ta debilna bo juz nawet nie nudna ciągle wymiana zdań co lepsze która konsola jest cacy która feee nie przewidujcie swych mądrości co będzie za rok dwa . wszystko wszyscy wiedza a siedza tu na forum i troluja. Większość z was z wasza mądrością powinna juz korporacje związane z branżą gier posiadać. Dla świętego spokoju tego typu newsy mogły by być pomijane . Ile można tego samego tutaj czytać ? ( tak wim nie chce nikt nie każe mi czytać ale jestescie jak plaga w każdym wątku to samo) utwórzcie temat ps4vs xo i tam nie będzie trzeba czytać kłótni o rozdzielczość i przewidywań naszych forumowych analityków .
Jak Ci przeszkadzają wypowiedzi użytkowników na forum to możesz przecież przestać odwiedzać dział forum, albo właśnie nie czytać, ostatecznie opuścić stronę :) nikt Cie na siłę nie trzyma. A o ile wiem od tego właśnie jest forum czyli wyrażanie swojej opinii, prowadzenia rozmów.
 

maxoff

Użytkownik
Użytkownik
Jak sie mówi o halo forzie , gearsach słyszymy ciągle ze wymieniamy te same gry ale od ps a tez ciągle to samo wychodzi killzone , uncharted i inne i jest cacy . Tak w ogóle spuszczają sie co niektórzy nad grami i to mocno zamiast ciągle trolowac która konsola lepsza kupcie obydwie albo skończcie z ta debilna bo juz nawet nie nudna ciągle wymiana zdań co lepsze która konsola jest cacy która feee nie przewidujcie swych mądrości co będzie za rok dwa . wszystko wszyscy wiedza a siedza tu na forum i troluja. Większość z was z wasza mądrością powinna juz korporacje związane z branżą gier posiadać. Dla świętego spokoju tego typu newsy mogły by być pomijane . Ile można tego samego tutaj czytać ? ( tak wim nie chce nikt nie każe mi czytać ale jestescie jak plaga w każdym wątku to samo) utwórzcie temat ps4vs xo i tam nie będzie trzeba czytać kłótni o rozdzielczość i przewidywań naszych forumowych analityków .
Każdy narzeka, marudzi że trolują i hejtują, piszą jedno i to samo - ale każdy wchodzi w temat WIADOMOŚCI - AKTUALNOŚCI i sam czyta i troluje...
Jak ktoś nie lubi czytać tego typu komentarzy, wypowiedzi to przecież jest wiele innych ciekawych działów na forum.
A tak na marginesie często czytam sam w tym dziale newsy i z tego co widzę często awantury i spory wszczynają właśnie użytkownicy XO, nie będę palcem tu wskazywał kto ale jest kilka osób które już nie raz zaobserwowałem wszczynają wojny konsolowe, a później piszą na drugich że to hejterzy itp... normalnie dziecinada panowie, dziecinada.
 

Do góry Bottom