Producent o dodatkach do Assassin's Creed II

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

marek2fgc

Użytkownik
Użytkownik

Patrice Désilets, producent Assassin's Creed II, zdradził Kotaku historię wycięcia z gry dwóch sekwencji DNA, które dostaniemy na początku roku w formie DLC. Wytłumaczenie tego zabiegu jest bardzo proste. Otóż na pewnym etapie produkcji deweloperzy mieli zdać sobie sprawę, że jest jeszcze zbyt wiele rzeczy do skończenia i zrobienia, więc zdecydowano się usunąć zaplanowane wcześniej fragmenty, później je dopracować i wydać jako dodatki. Według twórcy nie można mówić, że są komuś coś winni i że nie zawarli na płycie wystarczającej ilości materiału. Pierwsza paczka, "Bitwa o Forli" (320 MSP) ukaże się pod koniec stycznia.

Źródło: Producent o dodatkach do Assassin's Creed II | Aktualności
 

Milu

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
DLC na pohybel! :mad: Rozumiem pełnowartościowe dodatki, coś w stylu Episodes from Liberty City do GTA IV, ale wycinanie żywcem scen z gry i dawanie ich jako DLC i to w dodatku płatne?! Chyba im się mózgi przegrzały, tłumaczenie producenta to nic innego jak pic na wodę, chcą skorzystać na panującej modzie i po prostu zgarnąć jeszcze więcej kasy z tej wyśmienitej produkcji... Za jakiś czas gry znikną z półek i zostanie tylko i wyłącznie cyfrowa dystrybucja :(
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Wiadomo, nie przyznają się, że chodzi tylko tutaj o kasę :(
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
jeśli będzie wersja pudełkowa tych dwóch dodatków to kupię
 

HarryOnALeash

Użytkownik
Użytkownik
no cóż- trzeba będzie zakupić parę punktów i te dodatki kupić
 

sloniu

trolololololo
V.I.P
Użytkownik
Mnih napisał:
jeśli będzie wersja pudełkowa tych dwóch dodatków to kupię
Nie wierzę że bedzie pudełko na 2 sekwencje... Rozumiem GTA gdzie pełnowartościowe dodatki... A jak w AC2 z płyty pograsz ? Może nie będzie wymagało podkładki?
 

Bazajaytee

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
w sumie mogłoby być tak jak w przypadku forzy 3 czyli instalacja DLC na dysk
 

tomson93

Użytkownik
Użytkownik
Acha fajnie czyli jak mam bana a kupiłem orginalnego Assasins Creeda 2 edycje kolekcjonerską to ani łatki naprawiającej błąd nie dostane ani w dodatki nie pogram

Tylko j**** takich s********** .
 

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
cena nie jest wygórowana, więc ja bym się skusił
 

PatrixOK

Banned
Użytkownik
Acha fajnie czyli jak mam bana a kupiłem orginalnego Assasins Creeda 2 edycje kolekcjonerską to ani łatki naprawiającej błąd nie dostane ani w dodatki nie pogram

Tylko j**** takich s********** .
No i bardzo dobrze :yeye: :yeye: nie to ze masz gry prawie za darmo to jeszcze chcesz dodatki??? Hahaha PRECZ Z PIRACTWEM!
 

mic1225

Użytkownik
Użytkownik
@Up!

Ogarnij się człowieku... Zastanów się co piszesz. Na PC masz wszystko legalne? Muzykę, gry, programy itd? Jeżeli nie to weź ludzi o tym nie przekonuj.... Raporcik leci, gdyż jest to niewartościowy spam...

@Topic

Myślę, że mogli by wydać te sekwencje razem z podstawową wersją gry. Ale na pewno tyczy się to czego? Pieniędzy. Będą mieli 2 dochody z jednej produkcji. Jasne i klarowne.
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
mic1225 ma rację, ale gdyby Ubi dał te 2 sekwencje razem z podstawką to gra by musiała kosztować conajmniej 250zł... to by mieli jeszcze mniej kupców, a tak, jak ktoś pierwszy raz się spotyka z AC 2 (albo jest fanem serii) i jak mu się spodoba to kupi te 2 DLC za około 30zł
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom