1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Produkcje Microsoftu dla Project Scorpio zadziałają w natywnym 4K

Temat na forum 'Aktualności' rozpoczęty przez -=SETH=-, Wrzesień 19, 2016.

1. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3849
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر

Forza Motorsport 7 i Halo 6 to oczywiście melodia przyszłości, ale możemy mieć pewność, że wewnętrzne zespoły Microsoftu już planują prace, a nawet przygotowują pierwsze tytuły dla Project Scorpio. Nowa konsola Amerykanów rozpocznie piękne czasy dla entuzjastów rozgrywki w rozdzielczości 4K.

Xbox One S pozwala deweloperom podciągać rozdzielczość do 4K i wykorzystywać technologię HDR, ale to dopiero przyszły sprzęt Amerykanów zaprezentuje najwyższą jakość. Dyrektor wydawniczy Microsoftu – Shannon Loftis – zapowiedział, że wszystkie tytuły Amerykanów wydawane w okolicach końcówki przyszłego roku zadziałają w natywnym 4K.

Pracownik korporacji zaznaczył, że wszystkie pozycje wrzucane na rynek po premierze urządzenia i przygotowywane przez Microsoft Studios będą prezentowały tę oczekiwaną jakość. Możemy w tej sytuacji przypuszczać, że w Forza Motorsport 7, Gears of War 5, czy też Halo 6 zagramy właśnie w natywnym 4K.

B0ni3k lubi to.
  2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. maxoff

maxoff Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Jest takie powiedzenie "kartka papieru przyjmie wszystko" także pisać to sobie można teraz wszystko, a okaże się dopiero po premierze czy jeśli będzie natywne 4k to nie obetną wizualnych bajerów by wszystko śmigało płynnie i bez spadków fps.
    Mi osobiście wystarczy stare, poczciwe 1080p. i by przede wszystkim było mega płynnie i tyle...

ManyPL i redRA lubią to.
  4. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2461
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Natywne to będzie wyświetlanie obrazu ale gry na bank będą skalowane, więc to taka gra słowami bo pelikany wszytko łykną. Niby do premiery jest jeszcze rok i może coś tam cudują ale wątpię by zrobili konsole za ~800-1000$

5. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    "przygotowywane przez Microsoft Studios będą prezentowały tę oczekiwaną jakość. " i wszystko jasne.
    A co z resztą? na zasadzie może ale nie musi

6. Abandon

Abandon Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    A co maja za inne studia się wypowiadać ??? Dla mnie starczy by gra była grywalna i ciekawa a wtedy grafika może zostac taka jaka jest

7. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    701
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
    Po co mi te 4k będę patrzył lupą na piksele ? nie mam takiego tv nawet polowa ludzi nie ma lepiej jak mam 1080p ultra detale i 60fps czy ludzie chcą aż tak bardzo tego 4k ? konsole i tak nie dogonią pc ale nie o to chodzi w konsolach zaraz i tak pewnie będą tv 8k albo juz są ...

8. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wg. mnie niech sobie będzie to 4k, jak ktoś ma takowy TV to mu się na pewno przyda, a jak to się potocznie mówi "od przybytku głowa nie boli".
    Chodzi mi tylko o to że MS znów przed premierą naopowiada bajek o natywnym 4k, a po premierze będzie jak zwykle czyli każdy wie jak - więc po co bić pianę, a później głupawo się tłumaczyć...
    6 teraflopów to według mnie dużo za słaba moc by pociągnąć grę w natywnym 4k bez zmniejszania detali w grafice, no cóż ale może MS zrobi jakieś "cuda" typu czary, mary, abraka-dabra... :rolleyes:

9. Onicniepytaj

Onicniepytaj Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1886
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Śląsk!
    Też tak mówię. 1080p +60 fps bez jakiegokolwiek klatkowania w pełni wystarczy.
    Żeby w pełni delektować się 4K to też trzeba mieć konkretny TV, a nie pierwszy lepszy wspierający 4K.

Później zaczną się wymówki że gra klatkuje bo gracze chcieli 4K..

10. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    2461
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie prawda nie trzeba mieć TV 4K by odczuć korzyść z takiej konsoli. W PC sprawa jest już od lat znana a mianowicie skalowanie w dół obrazu sprawia że jest lepszy, więc mając TV z matrycą 1080 zyskujemy.

11. maxoff

Polubienia:
    182
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    No o tym mówię, 1080p. w pełnej krasie przy 60fps i będę maga szczęśliwy.
    Nie liczę na mega jakość przy 4k przy tych 6 teraflopach, ale kastraci będą mieli pełną extazę.... ja niestety do takowych nie należę ale na SCORPIO czekam jak dzieciak na lizaka....

12. Kendzi76

Kendzi76 Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    701
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Warszawa
    Dokładnie :)

Wczytywanie...

Poleć forum