Profil Na Dysku.

kowal964

Użytkownik
Użytkownik
Ostatnio kupilem uzywany orginalny dysk 120gb MS na allegro i na dysku byl jeden profil z 34tys G. Niestety nie moge go wlaczyc. Czy istnieje jakas mozliwosc by kozystac z tego profilu i z tych punktow?
 

justMaku

Użytkownik
Użytkownik
Jakaś konkretna informacja się pokazuje? Możliwe, że profil został zbanowany, więc musiałbyś go odbanować ;P
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
TEż mi się tak wydaje. Dysk pewnie pochodzi ze zbanowanego Xboxa
 

kowal964

Użytkownik
Użytkownik
Gdy wybieram ten profil po chwili wyskakuje komunikat:
"Dane konta w usludze Xbox LIVE sa nieprawidlowe. Uzyj profilu ktory zawiera prawidlowe dane konta lub odzyskaj profil z uslugi Xbox LIVE."
 

justMaku

Użytkownik
Użytkownik
A masz konsolę podłączoną do internetu?
 

kowal964

Użytkownik
Użytkownik
Tak.
 

justMaku

Użytkownik
Użytkownik
Jak dla mnie dwie możliwości: zbanowany profil, bądź właściciel profili zmienił hasło do live, spróbuj z odłączoną konsolą od internetu. Jeżeli nadal nie będzie działać to zbanowany profil, a jak zadziała to tak jak mówiłem - złe hasło do Live'a
 

kowal964

Użytkownik
Użytkownik
Po odlaczeniu kabla od internetu profil dziala, leczy gdy podlaczylem ponownie kabel i chcialem go polaczyc z Xb Live to znowu wyskakiwal komunikat i wywalalo mnie automatycznie z tego profilu.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
bo wlasciciel zmienil haslo do niego. i co ci po punktach co na nim sa? do niczego sie nie przydadza przeciez.
 

kowal964

Użytkownik
Użytkownik
bo wlasciciel zmienil haslo do niego. i co ci po punktach co na nim sa? do niczego sie nie przydadza przeciez.
Dodatki do gier, mapy w wiekszosci sa platne punktami wiec troche by sie przydaly. Zreszta to nie jest temat na ktorym bedziemy sie sprzeczac po co punkty itd.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Tak ale są płatne z punktów Microsoft a nie z GamerScore
 

kowal964

Użytkownik
Użytkownik
Sorry, moje niedopatrzenie :)
 

Do góry Bottom