Profil-przywrócenie Savów oraz naprawienie profilu

korni93

Użytkownik
Użytkownik
Witam mam taki problem.otóż któregoś dnia przy zamienianiu Savów usunąłem swój profil z konsoli.tzn z pendriva ale wcześniej z dysku na pena og przeniosłem.ale profil został na komputerze więc przy pomocy dobryc użytkowników tej o to strony udało mi się poprawnie wgrać profil na kosnolę i owszem profil działa ale-
Wariuje tzn.nie można zmieniać obrazka avatara ani innych rzeczy z tym związanych..punkty i osiągniecia w edycji profilu wynoszą 0 i tak jak by profil wgl był nowy.a co najgorsze nie ma savów a przecież nikt ich z dysku nie wyrzucał wię jak mogły zniknąć.czy wie ktoś w jaki sposób to naprawić i przywrócić Savy??byłby bardzo wdzięczny za jakieś porady
PS-słyszałem ze można przez internet ale mam kablówkę i niestety nie mogę się podłaczyć do sieci;/
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Save z internetu nie pobierzesz swoich;)
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
nie a czemu?zresztą nwet jakbym mógł ton napisałem ze nie mam neta w konsoli
a jak z tymi savami? nic się nie da zrobić?no przecież kurde jak mogły zniknąć skoro usunołem tylk profil (4mb) i w takiej samej wadze go wgrałem.DYSK również ma identyczną wagę..przecież gdyby te savy się usuneły kilka mega by się zwolniło.a jak z naprawieniem profilu czemu np Avatar wygląda dobrze na głównej stronie mam normalnie ilośc punktów (G) a w edycji profilu nic nie mogę zmienić i wszystko na zero;/??
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Bo nikt nie ma twoich save, jeśli masz je na dysku to wgraj je na nowo. W innym wypadku nic nie zrobisz
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
na dysku ich nie ma nie widać;/ może są z profilema ale ten profil mówiłem jak chodzi..nie da rady go naprawić by był stabilny i bym mógł go edytować itd.?
 

chomick32

Użytkownik
Użytkownik
Podłącz pena (z profilem) do PC, odpal program MODIO, wejdź do pena, później do swojego profilu i tam powinieneś mieć save'y, jeżeli w profilu jest tylko plik z profilem to znaczy że masz po save'ach. Jeżeli natomiast są tam save'y to weź je skopiuj na PC, a później wgraj z powrotem na pena (pamiętaj tylko żeby struktura folderów się zgadzała), ja to wszystko robiłem przy pomocy poradnika który znajdziesz na tym forum.
Powodzenia.
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
naprawiłem profil wszystko działa normalnia ale savów nie widać
powiedz mi jak zrobić by savy były widocznie bo nawet jak inny profil wrzucam to tam savów nie widać tzn jest tylko jeden ale ja je wrzucałem na pena kiedy zamieniałem savy wiec wiesz
 

korni93

Użytkownik
Użytkownik
nie chyba nie ma co walczyć bo savach nie ma śladu widocznie usunąłem opcją "usun razem z elementami" ;/ szkoda że MS nie postarało się savów jakoś zabezpieczać bo po jednym nie fortunnym kliknięciu straciłem dużoo godzin grania.chwała że profil się uratował ;)
 

Do góry Bottom